Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni sport up' im - 50 dn 977

Çok sağol Seçginim. Evet vaz geçemedim, sen tadını alsan sende geçemezsin, stylance kesmez bak. :D az daha İbiza alacaktım, senin de fikir değiştirmemde etkin oldu. :) Evet aynalarıda Piano Black düşündüm de kaplamayı yapan yerde yokmuş, yaptıramadım. Biraz zaman geçsin yaptırırım ilerde. :)

ben artık bunu zor satarım ya isteyen oldu bikaç kez iyi de fiyata ama kıyamadım :) sport up ın tadını almayınca bu kesiyo beni :)

ben artık bunu zor satarım ya isteyen oldu bikaç kez iyi de fiyata ama kıyamadım :) sport up ın tadını almayınca bu kesiyo beni :)

Beklerim kapadokya ya. Ramazan da Halil de gelecekmiş. Hem gezdiririz seni burda.dizeriz aslanları yanyana, bakarsın sport up ların tadına :)

Beklerim kapadokya ya. Ramazan da Halil de gelecekmiş. Hem gezdiririz seni burda.dizeriz aslanları yanyana, bakarsın sport up ların tadına :)

halille konuştuk dün akşam bi buluşsak falan dedik.olabilir aslında tarihi denk getirebilirsem gelirim iyi olur gezeriz.gelmişken sırayla binerim sizin aslanlara :) bu arad bi konu için pm atıyorum yardımını bekliyorum :)

halille konuştuk dün akşam bi buluşsak falan dedik.olabilir aslında tarihi denk getirebilirsem gelirim iyi olur gezeriz.gelmişken sırayla binerim sizin aslanlara :) bu arad bi konu için pm atıyorum yardımını bekliyorum :)

Beklerim her zaman hacım. Ben 20 temmuzdan sonra nevşehir deyim. Mesaj gonderdim

Geri
Üst Alt