Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Sponsorumuz Hayırlı Olsun [ Megachips - Chiptuning ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayırlı olsun, 1.4 tdi icin site ici chip yaptiranlarin yada yaptirmayi dusunenlerin yorumlarini sabirsizlikla bekliyoruz.

arkadaşlar chip bilgi ve isteklerinizi sponsorumuza ayrılan bölümden isteyebilirsiniz.

Hayırlı Ugurlu olsun Bol Kazanclı işler....

Hayırlı olsun.
MegaChipsin simgesi ne zaman Cupra olacak?? :):)

Mehmet beyi tavsiye etmiyorum onun yüzünden ehliyetimden oldum :( Aracıma yazılım attıkdan sonra 3. kez radara girdim saolsun trafik memurları cok güzel öptü ehliyetimede alı koydular :D Şaka bir yana Mehmet bey bu işin uzmanıdır , ne olursa olsun yaptığı işin her zaman arkasında ve profesyonel olarak yapıyor. Nitekim yalnızca işin arkasında durmak önemli değil , gözünüz gibi baktığınız milyarlık aracınızı usta ellere güvenle verebilmelisiniz bunun adreside kesinlikle Megacihps ' dir.
Ama malesef tam arabama ikinci kez aşık olmuşken ayrı düştük ehliyet yüzünden , şimdi birader tadını çıkartıyor :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt