Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Sponsorumuz Hayırlı Olsun [ Megachips - Chiptuning ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar dilerim herkes için hayırlısı olur..ben daha önceleri yazmıştım chip ile ilgili firmalara soğuk baktığımı hatta bunu firma sahibinede belirttim.benim bu konularla fazla bilgim yok fakat geçmişlerde yaşanan aksaklıklardan tecrübem var bir kaç üye başka firmalardan sebep mağdur olmuştu ve firma yağtığının arkasında durmadı..mega chip'te böyle bir olayın söz konusu olmadığını biliyorum

Teşekkürler Arkadaşlar..

Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti odaklı çalıştığımı bazılarınız bilir bazılarınız tecrube edecektir.. Mutlaka foruma ozel bi takım ayrıcalıklar düzenleyeceğiz.. zamanla hepsi sekillenir..

1.6 TDI lara henuz remapping açılmadı ama powerboxlarla güzel degerler elde edebiliyoruz.. ki powerbox takılan araçlar remapping in açılmasından sonra yazılımla araçlarındaki regülatorleri değiştirebileceklerdir..

Banner ı şununla değiştirebilirsek sevinirim.. Pek hosuma gitmedi acıkcası..

megachipsbanner.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt