Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Sitemiz Hayırlı Olsun.

bilmem belirten oldumu

1, her attığım mesajları arattığımda bulamıyorum

2. profil yorumu yapıcağım zaman " 1. Yazmış olduğunuz Metin 30 Karatkerlidir ve öngörülenden fazla karakter içermektedir. Lütfen Metninizi 1 Karakter adetine indiriniz."

Diyor..

evet aramayla ilgili bi sıkıntı var..

yeni sitemiz hayırlı olsun güzel olmuş nezamandır girememiştim eksik bulacak kadar incelemedim SCW ailesine tekrar hayırlı olsun

bilmem belirten oldumu

1, her attığım mesajları arattığımda bulamıyorum

2. profil yorumu yapıcağım zaman " 1. Yazmış olduğunuz Metin 30 Karatkerlidir ve öngörülenden fazla karakter içermektedir. Lütfen Metninizi 1 Karakter adetine indiriniz."

Diyor..

bende problem yok aramada? tekrar denermisin daha sağlıklı.

profil mesajınıda tekrar denermisin?

ellerine sağlık,hayırlı olsun herkese..ben de daha düne kadar ie den girmeye çalışıyordum,arada bakıyordum falan..ama site hala kapalı sanıyordum..zira bende ie ile açılmıyor..şans eseri opera ile denedim,açıldı..

ne demek..

şuanda internet explorer ile sayfa açılıyor, hata vermesinin sebebi eklediğimiz bir reklam vardı ondaki kod hatasıydı kaldırdık sorun düzeldi.

hmm..şimdi tekrar denedim,dediğin gibi,çalıştı..emeğine sağlık..

:)
:(
:D
:mad:
:p
:confused:
:eek:
;)
:rolleyes:
:cool:
:eek:

smiley paketimizde yüklenmiştir dahada yüklemeye çalışacağım :)

Geri
Üst Alt