Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Sitemiz Hayırlı Olsun.

Sağol abi teşekkürler.

Cezmi baba logo rengini değiştirdim beyaz yaptık oldumu?

Bence güzel olmuş.Eline sağlık kardeşim.

Arkadaşlar birkaç saatte forum tasarımını tamamladım. Foruma birçok yenilik kattım ve dahada katacağım. Şimdilik idare edin saat geç oldu, biraz daha işim var onuda yarın halledeceğim :) Sizlerden yorum almak istiyorum temanın artı ve eksileri nelerdir? Güzelmi iyimi vs nasıl?

Yapılan İşlemler :

- Navbar düzenlenmesi ( yeni mesajlar, üye garajı vb )

- Garaj Yönetimi ( Alt tarafta ) NOT : Şimdilik alt tarafta, üst tarafta olması için gerekli kodlar henüz yok ama uğraşıyorum en kısa zamanda çözmeye çalışacağım.

- Full hızlı cevap editörü

- Resimlerin otomatik boyutlanma ve slayt gösterisi yapabilmesi ayrı sayfada

- Default avatar. Yani avatarı olmayanların artık avatarı olacak.

- Full Türkçe ( Bir kaç yerler var onlarıda Türkçeleştireceğim )

- Sabit konuları normal konulardan ayırma

- Üyelerin ismine tıkladığında daha detaylı hızlı erişim sağlama & Ayrıca yöneticiler için hızlı yönetim paneli

Yapılacak İşlemler ;

- Logo düzenlenmesi ( ortalama ve boyutu )

- Reklam banneri

- Profilde araçlarını seçebilme

- Yeni smiley paketi

- E-Gazete uygulaması ( Tüm gazetelerin ana sayfaları tek sayfada gösterme )

Arkadaşlar bu gecelik benden bu kadar bunları yaptım. Daha yapmamı istediğiniz neler var?

ellerine sağlık abi güzel beğendim ben.

ya hala expolerdan gırılmıyo nasıl hayırlı olsun bu 100 kere sorduk bı cvp yok ama artık olsun ya....

arkadaşlar şuanda explorerde problem yok. Bi yer var orada kod kullanılmış hata veriyor düzelticem bugün

abı bende deıl su anda 4 pc den gırmeye calıstım 4 undende gırmıyo sıfre yazılan kısmında sıfreyı yazıyorum ama sıfreyı nokta nokta yazmıyo mesela dırek sayılar gozukuyo onla bı bagı olabılır ama mozıllada dırek nokta nokta gozukuyo sıfre

Geri
Üst Alt