Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Seat Toledo Alacağız Fiyat Araştırması İçin Yardımlarınızı Bekliyorum SCW

bluetouch

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba , bugün Babama yeni toledo 1.6tdi style için fiyat almaya gideceğim(yenibosna altur).Sizlerde iyi biliyorsunuz fiyatlar bayilerden bayilere ciddi olarak fark ediyor.Sizlerden ricam peşembe gününe kadar ufak bir fiyat araştırması yapmanızdır.En düşük fiyatı aldığımız yerden aracı satın alacağız.Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.Cep numaram 0537 700 32 33 teşekkürler.

Gecen hafta da enistem ayni arac icin adana kaviye gitti 47000 tl fiyat aldi illa alacakti zarzor vazgecirdim 48850 ye 2012 1.6 tdi dsg copa plus+agra jant beyaz 26000 de kazasiz belasiz boyasiz leon aldirdim tek eksigi sunroof yok bence bu daha mantikli...tabi mesela benim babam ikinci eli sevmez onun icinde almaz bu durum sizde de varsa toledoyu alin diyemicem kayadibinde 2012 1.6 tdi dsg kirmizi copa plus var daha 2150 km de 51 istio bence onu aldirin yani 47 bin 1.6 tdi manuel ikinci el pazari olmayan bir araca cok para...tabi bunlar nacizane fikrim gecen hafta enistemle bu olayi yasadigimiz icin bu kadar yazmak istedim belki de....para sizin zevk sizin ama bence bu en mantiklisi

Gecen hafta da enistem ayni arac icin adana kaviye gitti 47000 tl fiyat aldi illa alacakti zarzor vazgecirdim 48850 ye 2012 1.6 tdi dsg copa plus+agra jant beyaz 26000 de kazasiz belasiz boyasiz leon aldirdim tek eksigi sunroof yok bence bu daha mantikli...tabi mesela benim babam ikinci eli sevmez onun icinde almaz bu durum sizde de varsa toledoyu alin diyemicem kayadibinde 2012 1.6 tdi dsg kirmizi copa plus var daha 2150 km de 51 istio bence onu aldirin yani 47 bin 1.6 tdi manuel ikinci el pazari olmayan bir araca cok para...tabi bunlar nacizane fikrim gecen hafta enistemle bu olayi yasadigimiz icin bu kadar yazmak istedim belki de....para sizin zevk sizin ama bence bu en mantiklisi

Değerli yorumun için teşekkürler Mehmet kardeşim.Bunuda aklımda bulunduracağım.

Geri
Üst Alt