Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni SEAT Leon X-PERIENCE summer test

Canavar seat kötü araba yaparmı

Beni EDS'ler İYİ Tanır

bu leon st 'nin bir nevi cross over versiyonu biraz daha yüksek ve duruma göre 4x4 işleyen bir çekiş sistemi var. duruma göre diyorum çünkü sürekli 4x4 değil ihtiyaç anında 4 çeker oluyor. muhakkak donanım olarakta bazı eklemeler yapacaklardır.

alan varmı acaba bana hiç denk gelmedi... :) bu aracta da trim sesi vs kronik sorunlar eksik olmaz gibime geliyor ..bunu alan adamın cebi dolu olması lazım parçaları ii pahalıdır...bu aracı alıp scw foruma gelen ilk üyeye özel hediyem var :)

alan varmı acaba bana hiç denk gelmedi... :) bu aracta da trim sesi vs kronik sorunlar eksik olmaz gibime geliyor ..bunu alan adamın cebi dolu olması lazım parçaları ii pahalıdır...bu aracı alıp scw foruma gelen ilk üyeye özel hediyem var :)
Türkiyede satışı başladı mı?

Geri
Üst Alt