Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni! Seat Leon 8000k xenon ne önerirsiniz

1.sebeb: yağmurlu havalarda görüş sıkıntılı
2. Hakan arabasını Cupra görünümüne çevirdi. Ben öyle birşey yapıyor olsam orjinalite bakımından 4300K tercih ederim.
3. Hakan zaten mercekli far yapacağı için he 4300K olmuş he 12000K olmuş görüntü bakımından çok birşey değişmiyecektir ama sürücünün görüşü bakımından değişecektir.

Bu sebeblerden ötürü 4300K derim ben.

h7 4300k bulamaz bence

Philips in mutlaka olması gerekir.

pm attım hakan

---------- Post added at 12:04 ---------- Previous post was at 12:03 ----------

alp orjinal philips xenon da kim bilir kaç paradır ya

ben yaklaşık 1.5 senedir Cenmax kullanıyorum herhangi bir zayıflama veya renk bozulması yok fiyatı da uygun tavsiye ederim..

Alp'im en iyi aralık 4300-8KK arası bu aralıkta görüşte hiç bi sıkıntı olmaz biliyosun..
velakin sarı yanan xenon kadar illet bişi de yok..ya 6 ya 8 bence kesinlikle..

Alp'im en iyi aralık 4300-8KK arası bu aralıkta görüşte hiç bi sıkıntı olmaz biliyosun..
velakin sarı yanan xenon kadar illet bişi de yok..ya 6 ya 8 bence kesinlikle..

yigit 4300k xenon gündüz sarı gece beyaz (yagmurdan önce mesela hava kapalı ikende beyaz) ;)

benim pek hoşuma gitmiyo Timur'um.. :)

6000 kelvin görüntü olarak güzel de özellikle akşam sisli havalarda sanki önünde beyaz perde varmış gibi görüş sıkıntısı yaratıyor. Ankara'da çok sıkıntı olmadı fakat geçen kış Muğla Sakar Geçiti'nde sise yakalandım. Orda görüş açısından bayağı sıkıntı yaşadım

6000 kelvin görüntü olarak güzel de özellikle akşam sisli havalarda sanki önünde beyaz perde varmış gibi görüş sıkıntısı yaratıyor. Ankara'da çok sıkıntı olmadı fakat geçen kış Muğla Sakar Geçiti'nde sise yakalandım. Orda görüş açısından bayağı sıkıntı yaşadım

siste görüş diye bişi olmaz ki zaten Çağdaş.. :)
normalde sis farı sarıdır zaten..ama sis farı sarısı rengi..onun dışındaki bütün renkler de görülmek zor oluyo..

siste görüş diye bişi olmaz ki zaten Çağdaş.. :)
normalde sis farı sarıdır zaten..ama sis farı sarısı rengi..onun dışındaki bütün renkler de görülmek zor oluyo..

6000 kelvin tam beyaz ışık olduğu için sanki önünde beyaz bir duvar varmış gibi bir görüntü oluyor. siste düşük olan görüş açısı tamamen kayboluyor gibi birşey yani

Geri
Üst Alt