Yeni Seat Leon İç Aydınlatma(interior) ve Plaka Ledleri | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Yeni Seat Leon İç Aydınlatma(interior) ve Plaka Ledleri

fatihb

Kayıtlı Üye
Katılım
9 Nis 2011
Mesajlar
16
Beğeniler
2
#1
Yeni Seat Leonda denenmiş ve çok güzel olmuştur. Vakit bulabilirsem araban da fotoğraflar paylaşacağım.Arkadaşlar ledleri çifter olarak sahibinden de satıyorum ama öyle daha pahalıya geliyor. Araçtaki tüm ampulleri:
Bagaj: 1x Dipsiz
Torpido:1x Dipsiz
Ayak Ambiyans: 2x Dipsiz
Kitap Okuma: 2x Dipsiz
Makyaj Aynaları:2xCanbus36mm
Araç Tepe Aydınlatması:2x Canbus36mm
Plaka Ledleri x2*.
Plaka hariç 70 Tl ye satıyorum.Plakalıkların çifti 15Tldir. Ledlerin hiçbiri araçta hata ışığı yakmamaktadır ve aracınıza hiçbir sorun vermemektedir. Canbus ledleri fazla kullanımdan doğan ısıyı yaymak için soğutuculudur. Aydınlatmaları, söktüğüm halojen lambalardan daha fazladır. Opsiyonel renk seçenekleri mevcuttur fakat orijinal beyaz rengi yani bmw araçlarındaki beyaz ledleri kullanmanızı tavsiye ederim. Renkler için ekstra bir ücret istemiyorum. Ürünlerin montojında sözel ve görsel yardımda bulunacağım. Ama yine de garantili bir şekilde montaj istiyorsanız ürünlerle birlikte 80 Tl ye İstanbulda montajı yapacağım.
 
Son düzenleme:

kirlisakal

Teknik Koordinatör
Katılım
20 Nis 2014
Mesajlar
6,743
Beğeniler
5,639
Yaş
43
#7
ilgilerinizden dolayı teşekkür ederim. Metin bey benim yeni leondan çıkardığım halojen ampul GE 7546F 12V C5W (http://catalog.gelighting.com/lamp/automotive/indicator-lamp/c5w-lamps/f=c5w-basic/p=27771/d=0/ ) budur. siz de orta aydınlatma veya makyaj aynalarındaki ampullere bakın eğer 36mmlik ise benim sattığım ürünler sizin de işinizi görür.
1 haftadır araç yanımda değil otoparkta yatıyor evin altında.bilemiyorum şuan.eve dönünce söker bakarım.sen kendi aracın ampullerini mi satıyon yoksa bu işi mı yapıyorsun anlamadı ben :)
 

fatihb

Kayıtlı Üye
Katılım
9 Nis 2011
Mesajlar
16
Beğeniler
2
#8
Bu işi yapıyorum. kendi aracımdaki ampulün aynısı ise sizin araçtakine de uyar mantığıyla söyledim.
 

kirlisakal

Teknik Koordinatör
Katılım
20 Nis 2014
Mesajlar
6,743
Beğeniler
5,639
Yaş
43
#9
Bu işi yapıyorum. kendi aracımdaki ampulün aynısı ise sizin araçtakine de uyar mantığıyla söyledim.
tamam hacım 1 haftaya kadar döncem eve zaten hepsi beyazlatcam.tek tek söker haber ederim.fiyat uygun gelirse toplam neyse alırız.cunku bagaj içi ve arac içi kuvvetli beyaz led istiyorum.plakaya normali de iş görür.malum arkadan gelen arac söforun gözünü alıp dikkat cekmessin.konusuruz daha tşkler