Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Seat Cordoba

altea gibi mükemmel bir arabamı kaldırılsın ?
Herşey Türkiye sanıyorsunuz heralde
Altea gibi araçlar avrupa da son derece revaçta
asıl cordoba gibi b segmenti sedan araçların avrupada esamesi okunmaz
symbol albea gibi araçlar sadece türkiye için üretilir
bence bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmamalı
seat için türkiye ne kadar belirleyici olabilirki ?

altea gibi mükemmel bir arabamı kaldırılsın ?
Herşey Türkiye sanıyorsunuz heralde
Altea gibi araçlar avrupa da son derece revaçta
asıl cordoba gibi b segmenti sedan araçların avrupada esamesi okunmaz
symbol albea gibi araçlar sadece türkiye için üretilir
bence bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmamalı
seat için türkiye ne kadar belirleyici olabilirki ?
siz alteanızı yaşam tarzınıza,zevkinize özel almış olabilirsiniz ama siz ve sizin gibi zevkleri olan insanlar bu ülkenin yüzde kaçını oluşturuyor acaba?fiyat kalite olarak cordoba sizin arabanızdan daha çok tercih edilen ve ihtiyaç duyulan bir araç..ayrıca avrupa da revaçta olan her şey bizim ülkemize uyacak diye bir şey var mı?ayrıca xl olmayan altea artık satılmadığına göre türkiye de avrupada da revaçta değil sanırım!sonuç olarak alteada kalkmasın toledoda cordoba da ama bu üçünden sadece biri üretilecek dense cordoba dışında ikisinin gözünün yaşına bakmam altea da öyle teknoloji tasarım harikası değil leonun geniş aile için olanı okadar şunu da eklemek istiyorum bu yazıyı yazan kişi sizin düşündüğünüz gibi altea kullanmamış bilgisi olmayan biri değil

siz alteanızı yaşam tarzınıza,zevkinize özel almış olabilirsiniz ama siz ve sizin gibi zevkleri olan insanlar bu ülkenin yüzde kaçını oluşturuyor acaba?fiyat kalite olarak cordoba sizin arabanızdan daha çok tercih edilen ve ihtiyaç duyulan bir araç..ayrıca avrupa da revaçta olan her şey bizim ülkemize uyacak diye bir şey var mı?ayrıca xl olmayan altea artık satılmadığına göre türkiye de avrupada da revaçta değil sanırım!sonuç olarak alteada kalkmasın toledoda cordoba da ama bu üçünden sadece biri üretilecek dense cordoba dışında ikisinin gözünün yaşına bakmam altea da öyle teknoloji tasarım harikası değil leonun geniş aile için olanı okadar şunu da eklemek istiyorum bu yazıyı yazan kişi sizin düşündüğünüz gibi altea kullanmamış bilgisi olmayan biri değil

Öncelikle bir önceki mesajımda bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmamalı dedim

1.XL olmayan Altea satılmaya devam etmektedir. Türkiyeye getirilmemektedir.
http://www.seat.de/content/de/brand/de/models/altea/discover.html
2
.Altea ile cordobayı kıyaslamak bile yanlış.
3.Seat sadece Türkiyeye mi satış yapıyor ?
4.Seat ın bir modeli kaldırılacak ise Türkiyeyimi göz önünde bulunduracaklar ?

Öncelikle bir önceki mesajımda bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmamalı dedim

1.XL olmayan Altea satılmaya devam etmektedir. Türkiyeye getirilmemektedir.
http://www.seat.de/content/de/brand/de/models/altea/discover.html
2
.Altea ile cordobayı kıyaslamak bile yanlış.
3.Seat sadece Türkiyeye mi satış yapıyor ?
4.Seat ın bir modeli kaldırılacak ise Türkiyeyimi göz önünde bulunduracaklar ?
1-ben "xl olmayan altea artık satılmadığına göre TURKİYE de "dedim avrupayla da ilgilenmiyorum ben arabamı türkiye den alıyorum türkiyeye satıyorum ayrıca benim ilgilenip ilgilenmemem önemli değilde siz türkiyeyi bu kadar önemsiz görme görüşüne nasıl kapıldınız merak ediyorum fluence öncelikle türkiye için türkiye de tasarlanıp üretilmeye başandı şimdi tüm dünyaya satılıyor birçok marka türkiye de üretime başladı yakın zamanda bizim ülkemiz için arabalarda üreteceklerdir ayrıca orda cordoba üretimi biteceğine KEŞKe altea kalksaydı diye bir keşke dedik bizim kararımızla bir şey değişmedi değişmeyecekti de
2-alteayla cordobayı karşılaştırmadık satış politikası olarak düşünmeye çalışın siz belki 1 tane altea aldınız bu seattan ama ben şuan cordoba gibi bir arabası olsa 10 tane alacaktım şirketime seattan ama ne yapıyorum peugeot 206 sedan veya sembol alıyorum sizden ne kadar kazandı benden ne kadar kazanacaktı?
3- seat tabiki sadece türkiyeye satış yapmıyor ayrıca seatın üretim ve satış politikasını vw belirliyor o da bazı ülkerlerde aynı segment arabaları olduğu zaman her zaman vw olanı tercih ettirmek için değişik politikalarla ya kaldırıyor yada biryerlerinden çalıyor mesela(polo ibiza)
4-doğrusu büyük araba üreticilerinin ceo ları bile türkiyenin araba satışındaki önemini her yeri geldiğinde ağzından düşürmüyorken sizin böyle düşünmeniz üzüntü verici skodanın octavia ve superb gibi 2 tane sedan aracı varken hala türkiye koşullarında istenilen araçları yok diye ağlıyorken seatın başındakiler sanırım sizin düşüncenizde aynı zamanda vw seatı satacak diye sözler çıkarken skodanın adının geçmemesi bu düşnce farkından sanırım

bence!cordoba üretilmeli.hatta neden üretilmediğini anlamış değilim.sonuçta sedan.hertürlü gideri var.yapsalarda alsak:)bence yaparlar ama.öyle ümid ediyorum.

Geri
Üst Alt