Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Pleksi Plakalıklarım...

çok şık olmuş güle güle kullan..bende bir yer buldum..sakıncası yoksa çiftini kaça yaptırdın..karşılaştırma yapayım..boşuna bayılmayalım:)

Teşekkürler :) Benim yaptırdıgım yer en ucuz yaptıgını idda ediyo 130 TL montaj dahil :) Siz kaça buldunuz ?

ben plakamı kalın yazdırdım 80 TL ye bastırdı aldım kendim taktırdım. Seninkilerinde fiyatı iyi ;)

Teşekkürler :) Benim yaptırdıgım yer en ucuz yaptıgını idda ediyo 130 TL montaj dahil :) Siz kaça buldunuz ?

ben montaj konuşmadım..150 lira dediler..aslında 50 liraymış 100 lira da mühür için gidiyor dediler...
bi de şöyle bir durum var bunu direk o adam yapmıyordu dükkanına koymuş bende sordum bir arkadaş yapıyor dedi bu arkadaş kim diyemedim..çünkü o da burda mutlka ekmek yiyordur..asıl işi tesisat kadıköyde

Walla bnmkinin mühürle falan alakası yok cunki plakalarım değişmedi sadece kenarları kesildi...

Walla bnmkinin mühürle falan alakası yok cunki plakalarım değişmedi sadece kenarları kesildi...

hmm benim plaka olayında sıfırdan plaka yapıyorlar bu pleksi yada diğer adı var mı bilmiyorum parlak olanlardan hani mühür basamadıkları var ya ondan..işte tanıdıkla falan mühür yaptırıyormuşsun..gibi
sendekine cupra yazısı mı eklediler var mıydı??

hmm benim plaka olayında sıfırdan plaka yapıyorlar bu pleksi yada diğer adı var mı bilmiyorum parlak olanlardan hani mühür basamadıkları var ya ondan..işte tanıdıkla falan mühür yaptırıyormuşsun..gibi

O iş tamamen ayrı APP plaka dediğiniz :)

Safacım güle güle kullan kardeşim ama bence pek de gerek yoktu.. :)

Geri
Üst Alt