Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni plaka

sırası gelmeyen harfide alabiliyoruz yani bağışla ole mi? yarın gidicem plaka tahsis müdürüne randevu verdi bakalım eğer 06SMR06 verirse yapıcaz artık bağış:)

Ankara olmazsa bana haber verirsen yardımcı olabilirim :) APP ya da pleksi plakalık istersen onda da yardımcı olabilirim.

1 ekimde alırken aracı arkadaşla beraber iki tane aldık ıbıza , arkadaş artvinliydi rica etti sonu sadece 08 olsun diye istedikleri rakam 08 için 400 tl , ve 08 de bilirisiniz fazla istenen bir rakam değil (61 ,44 02 ye göre ) bende sonu 34 olsun dedim benden de 400 tl istediler , bende kızdım ne verirseniz verin dedim o zaman trafik işlerini yapan arkadaş ta bana 3 plaka var hangisini istersen dedi abi ,5547,5548,5549 , bende 5548 olsun madem dedim muğlalı deiliğim ama en azından ege yani ..

8 ay kadar önce de gittik arkadaş motoruna plaka çıkarmaya illa 58 olsun dedi ondan da aynı şekilde para istendi ve diğer arkadaşı da 61 istiyordu 61 isteyene gidip 58 i verdiler , yani bir sorun derim smr için ne kadar isteyecekler ...

aslında ismi belirtmesek olabilir kaç kişi çıkcak smr isticek az kullanılan bir isim birde plaka takıntısı olcak azdır diye düşünüyorum:)

onlar varya , devamlı bu işin içinde kardeşim :) S ile başlayan sana başka bir plaka verirler , bak sadece sonu 08 olsun dedi arkadaş 400 istediler , sen yine de bir sor bakalım ne kadar isteyecekler , adı sümer ,semra v.s olan kaç kişi var sen düşün ve o plaka dan da 99 tane var toplamda ve kaç tanesi boşta ona bakmak lazım
aslında ismi belirtmesek olabilir kaç kişi çıkcak smr isticek az kullanılan bir isim birde plaka takıntısı olcak azdır diye düşünüyorum:)

sıra daha gelmediği için 99 tanesi boş 30-40 tane sorgulattım hepsi boştu

Ben kocaelinde oturuyorum ve burada daha 3 harfli plakalara geçilmedi

Geri
Üst Alt