Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni plaka

sumer

Kayıtlı Üye
iyi akşamlar yeni araç için plaka almak istiyorum yalnız plaka bosta ama harf olarak sıra gelmemiş plaka tahsis müdüründen bu plakayı alma ihtimalim varmı yani kural olarak sıra gelmeden plaka verilimi yapılıyormu? misal 06SMR.. istiyorum ankarada smr sıra gelmemis 99 plakada boş..

Benim bildigim kadariyla sira bekleniyor. Bocanegra aldigimda sira gelsin diye 2 gun plakasiz dolandigimi bilirim.

Bu mesaj iphone 5 ile Tapatalk araciligiyla gonderilmistir.

Sümer bişi kalmamış azcık daha beklemen gerekir ama değer bence.

tesekkürler eğer ankarayı çözemezsem 34SMR06 boş üsküdar veriyor heralde yardımcı olabilecek arkadaşalar varmı?

Benimde almak istediğim bir plakaydı fakat 3 harfe daha gelemedikleri için vermemişlerdi. Sen bulmuşsun hayırlı olsun diyeyim şimdiden.

üsküdarda ikamet eden biri varmı?ayrıca iyi para isterler

cezmi abi üsküdarda tanıdık bulurum ikahmetgahıda aldırabilirimde plaka tahsis müdürleri veriyor ankaradakine yarın gitcem fakat smr sıra gelmemiş olabilir müdere sorcam istanbul işini nasıl bir yol izlemeleyim yardımlarınızı bekliyorum

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Benimde almak istediğim bir plakaydı fakat 3 harfe daha gelemedikleri için vermemişlerdi. Sen bulmuşsun hayırlı olsun diyeyim şimdiden.

hangi ilden baktınız ankara mı?

vakıfbank a trafik vakfı hesabına memur arkadaşın dediği bağışı yaparsan sıkınyı olmuyor burada :)

Trafik vakfına uygun bir meblağ bağış yapılırsa beklemeden plakayı alabilirsin.

Geri
Üst Alt