Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni passat fiyat listesi

Demek istediğinizi anlıyorum. Fakat söyle bir durum var. Artık arabalar da darbe emicilik daha ön planda. O hasarı az gibi görünen aracın hızı çarpma şiddeti belki fazladır ve olmasi gerektiği gibi açılmıştır. Kurban bayramında kaza yaptık araç muhtemelen perte çıkacak onu arkası yani mahvoldu, açılan hava yastığı hangisi diye sorsanız !sadece arka yan! Belki diğerleri de açılsaydı yaralanmalar daha az olacaktı. Ben bu açıdan bakıyorum.

33 LE10
Şu durum yanlış anlasilmasin ben kotuleme yapmıyorum. Sadece sasiriyorum. Belki bende ileride passat yada audi alacak biriyim. Ve 9 sene seat gecmisim var. Hatta son kasayi begenseydim 3 kasa leona binen nadir insanlar arasina girecektim. Bir de vw yetkilisinin bana acik acik bazi bilgileri paylasmasi da bunda onemli. Tabi gördüklerim de...neyse Allah kaza bela vermesin gerisi teferruat

Geri
Üst Alt