Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Passat 1.6 fsi vs Yeni Laguna 1.5 dci

vw zaten o paraları verenlere uzuluyorum benım en yakın arkadasımda gıtmıs 160lık dsg sunrooflu kırmızı 2010golf6 almıs 61lıraya mantıklı mı bence hıc degıl ... gıder 2el ıstedııgım her aracı alırdım o paralara oyle az bucuk alınan araclar degıl kı audı varken vw cok gereksız kalıyo gozumde .

ömercan bende audiye para verenlere üzülüyorum. bomboş arabaya çuvala para verip adı audi oluyor.

Yiğit bence sen yanlış hatırlıyosun, zira megane2'yi çok kullandım ve her virajda beşik gibi yatıyodu. Direksiyon desen o kadar yumuşak ki yeterli tepkileri bile vermiyo.

yatıyodu evet..yatmıyo diyen yok ki zaten Melih'im..

'04'te çıkmıştı sanırım MeganeII dönemin Focus'uyla testlerine bakabilirsin kardeşim..

vw zaten o paraları verenlere uzuluyorum benım en yakın arkadasımda gıtmıs 160lık dsg sunrooflu kırmızı 2010golf6 almıs 61lıraya mantıklı mı bence hıc degıl ... gıder 2el ıstedııgım her aracı alırdım o paralara oyle az bucuk alınan araclar degıl kı audı varken vw cok gereksız kalıyo gozumde .
Bugün VW ile Audi arasında çok bir fark kalmadı sadece C ve D segmentinde yani A3 ve A4'de eğer 61 bin liraya o donanımda 160 hp 0 km Audi A3 varsa kaçırmayın gidin alın derim.Özellikle Golf 6'da malzeme kalitesi farkedilir derecede arttı nedense VW düşmanları bunu inkar ediyor veya aynı diyor.Ses yalıtımı deseniz çok sağlam yaptılar aracın içine 1 gram ses girmiyor.

Superb gibi bir seçenek varken ikisinede pek yanaşmam. Ama Superb yoksa kesinlikle Passat. Bana işin aslını sorarsanız Passat'ı Lagunayla kıyaslamak bile doğru değil.

'04'te çıkmıştı sanırım MeganeII dönemin Focus'uyla testlerine bakabilirsin kardeşim..

yavru valla focus da kullandım da geçende araba resmen yolu tutuyo. Tabi prof testleri bilmem de benim takip ettiğim çoğu testte megane3 ile beraber megane'ın anca yol tutuşunu ve direksiyon tepkilerini güzelleştirdiği yönünde. Hariden onu da test ettim Golf ayarına yaklaşmış diyebilirim.

Bir de o dönemi Focus2'si yo tutuş olarak gerçekten çok çok iyiymiş. Şimdiki focustan daha iyi yol tutugu yazıyodu testlerde mesela.

yiğit geçen yaz silifkeden anamura gidip geldim akrabanın megane 2 hb ile. bildiğin başı g.tü başka oynuyor arabanın. geçtim golfü leonu focusu bizim connectle önden giden peder virajlarda bildiğin t.....k geçiyordu.

Bugün VW ile Audi arasında çok bir fark kalmadı sadece C ve D segmentinde yani A3 ve A4'de eğer 61 bin liraya o donanımda 160 hp 0 km Audi A3 varsa kaçırmayın gidin alın derim.Özellikle Golf 6'da malzeme kalitesi farkedilir derecede arttı nedense VW düşmanları bunu inkar ediyor veya aynı diyor.Ses yalıtımı deseniz çok sağlam yaptılar aracın içine 1 gram ses girmiyor.

Ömer senden bişi rica edicem..
VW mail atar mısın Seat'a neden aynı izolasyonu, aynı motor seçeneklerini koymuyosunuz diye..kendi bünyesindeki başka markayı daha fazla sattırır mı sence VW. ?? :)

Superb gibi bir seçenek varken ikisinede pek yanaşmam. Ama Superb yoksa kesinlikle Passat. Bana işin aslını sorarsanız Passat'ı Lagunayla kıyaslamak bile doğru değil.
Naptın Alp abiiiii.Başımıza taş yağcak.Benle aynı fikirde olan bir üye çıktı forumda.Kimse görmeden mesajını düzelt.Baksana Laguna Passat'tan daha iyimiş bütün forum öyle diyor

---------- Post added at 19:56 ---------- Previous post was at 19:55 ----------

Ömer senden bişi rica edicem..
VW mail atar mısın Seat'a neden aynı izolasyonu, aynı motor seçeneklerini koymuyosunuz diye..kendi bünyesindeki başka markayı daha fazla sattırır mı sence VW. ?? :)
Konumuz Passat vs Laguna Yiğit abi

Volkswagen neden Seat'a aynı motoru ve ses izolasyonunu koymuyor tartışması değil

Naptın Alp abiiiii.Başımıza taş yağcak.Benle aynı fikirde olan bir üye çıktı forumda.Kimse görmeden mesajını düzelt.Baksana Laguna Passat'tan daha iyimiş bütün forum öyle diyor

---------- Post added at 19:56 ---------- Previous post was at 19:55 ----------

Konumuz Passat vs Laguna abi Volkswagen neden Seat'a aynı motoru ve ses izolasyonunu koymuyor tartışması değil

Bana kalırsa Jetta ile Lagunayı kıyaslamak bile Jettaya ayıp olur..

Geri
Üst Alt