Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Oyuncağım GTI .....

hayırlı olsun yavrum
neler yapıcan bakalım

Geçenlerde Tech'de satılıklarda vardı yanlış hatırlamıyosam.
Oraya konu açarsan mutlaka bulursun.
Sizinki 1.6 mı 1.9 muydu birde?
1.6 gti

---------- Post added at 23:55 ---------- Previous post was at 23:55 ----------

hayırlı olsun yavrum
neler yapıcan bakalım

toplıycam sonra keyif için trafiin boş olduğu saatlerde dolaşcam :D

ozgur bence buna furkan bısey yapmaz abı stock halde kalıcak ıcıme ole dogdu :D

aynen öyle olcak

---------- Post added at 23:59 ---------- Previous post was at 23:57 ----------

Aah birde 1.9 olsaymış :D
http://www.youtube.com/watch?v=xOds2pogK4Y&feature=fvw
Ankara'da aynı böyle Weber'li var bi tane, içi falan bomboş. Araç atmosferik bide egzantrik var galiba, M3'le yürüyo araba :D

bundan 21 sene öncede 1.6sı varmış babamda o yüzden bide 1.9 larda blok çatlatma sorunu oluyo fazla

hayırlı olsun Furkancım,çok güzel araba gerçekten.bende çocukluğumdan beri çok beğeniyorum.

sende mi klasiklere sarmaya başladın bizim gibiii :)
hayırlı olsun güle güle kullan..
ayrıca aşkm ben o gün hatırlarsan hahahah ne bu dedim peugeot için ama sen bi yığın övmüştün ben o ara çekmeye değer bulmamışım onu pardon :D

sende mi klasiklere sarmaya başladın bizim gibiii :)
hayırlı olsun güle güle kullan..
ayrıca aşkm ben o gün hatırlarsan hahahah ne bu dedim peugeot için ama sen bi yığın övmüştün ben o ara çekmeye değer bulmamışım onu pardon :D
sağol teşekkür ederim bu arada bence kesinlikle eskilerin ağzından dinlemeni taavsiye ederim bu seferd belki umutu gaza getirip 1.9gti aldırırsın

Geri
Üst Alt