Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Oyuncağım GTI .....

Canım hayırlı olsun bende pek beğenirim...

Hayırlı olsun allah kaza bela vermesin..

sağol teşekkür ederim bu arada bence kesinlikle eskilerin ağzından dinlemeni taavsiye ederim bu seferd belki umutu gaza getirip 1.9gti aldırırsın

onunki 1.9 bildiğim kadarıyla zaten... akşam googleladım baya hoş gözüktü aslında gözüme.. ben klasikle peugeotu yanyana koyamadım kafamda daha çok amerikan arabalarını klasik olarak düşünüorm ama senin arabanda çok şirin... biraz inceledikten sonra ve umutun dediklerinden sonra zaten daha da hoşuma gitti :D tekrar güle güle kullan. müzeye gel arkadaşıyla tanıştıralım :)

onunki 1.9 bildiğim kadarıyla zaten... akşam googleladım baya hoş gözüktü aslında gözüme.. ben klasikle peugeotu yanyana koyamadım kafamda daha çok amerikan arabalarını klasik olarak düşünüorm ama senin arabanda çok şirin... biraz inceledikten sonra ve umutun dediklerinden sonra zaten daha da hoşuma gitti :D tekrar güle güle kullan. müzeye gel arkadaşıyla tanıştıralım :)
takrar sağol nasip bi çıksın sanayiden artık biz müzeye gidemeyiz ama umut getirir tanıştırırız arabaları

Hayırlı olsun allah kaza bela vermesin..
sağol teşekkür ederim

hayırlı olsun. efsane bir araba 205 gti.
sağol abicim teşekkürler

Geri
Üst Alt