Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni opel astra

geçen ay arkadaşım aldı türkiyeye gelen ilk 2010 model astra. 1.6 180 hp motor arabada size şöyle diyim 2-3 günde bir düzenli olarak deposu fulleniyo..

o zaman 2.0 tfsi leon la aynı yakıtı efe :) sevmesem arabayı kesınlıkle katlanmam bu kadar benzın yakan araca ama sevıyorum serı aracı ;)

geçen ay arkadaşım aldı türkiyeye gelen ilk 2010 model astra. 1.6 180 hp motor arabada size şöyle diyim 2-3 günde bir düzenli olarak deposu fulleniyo..

eskılerın bır lafı vardır at sahıbıne gore kısner dıye sureklı gazlarsan o benzın cok bıle gıtmıs

sık sık görmeye başladım
gözüme güzel geliyo farklı olmus yenileri

Kasası gerçekten çok şık bence.Ama direksiyonu beğenmedim ve içi Leona göre dar.Fiyat golf seviyesinde.Sürüş pozisyonu kötü.Leon çok daha iyi hissettiriyor...

sürüş pozisyonu ve koltuklar hakkında alman dergileri mükemmel diye yorum yapıyorlar ...

arka camlar fiestanın aynısı . genel duruş da leon scirocco karışımı bişey . Sadece içi güzel . 52 milyar verip astra alınırmı ? bence alınmaz.

fiyatının kesinlikle düşmesi gerekir..

Geri
Üst Alt