Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni opel astra

yarım depoda 400-450 km? çok iyi valla.Serdar satmayın bence aracı.

TSİ kullanımı normal bir 1,6 gibi değildir. yüksek devir değil düşük devirde kullanılır. ben genelde sakinken 2500 devir üzerine çıkmıyorum bile şehir içinde.

d5d2812c40231efd0575b7edce504199.jpg

678,7 kmde çekmişim bu resimi. bu depo 710 kmde fullediğim zaman 35 km menzil veriyordu. çekildği tarih 4 mart.

buda araç yeniyken çektiğim bir foto.

982d9193e9ead039892263d3f3cb2183.jpg

ben başkaları gibi olmamış hayali laflar peşinde koşmam. yapmadığım bir şeyide yazmam.

bundan önceki iki aracımda dizeldi kafam rahattı.dizel aracla 2 ayda 15bin km yol yapmıstım leonu alalı 2 ay oldu 4bin km gecmedi arac :D

ltsi 3,7 olnca dokunur biraz dizelden sonra normal. :)
gaza ne kadar yumuşak ve az basarsanız o kadar az yakarsınız tsi da. dur kalk trafikte bile.

yeni astra her şeyiyle tek kelimeyle muhteşem bi araba olmuş...en bazında bile kararan aynasından tutta , park sensörüne kadar herşey var .. cosmo versiyonunda ön park sensörü bile standart ... lansman tarihi 14 aralıktan itibaren liste fiyatından şu gün itibariyle 4000 tl indirim yaptılar ... şu an seri üretimi olan hiç bir marka araçta olmayan ve opelin patentini almak için gerekli başvuruları yaptığı vatt bağlantılı süspansiyon sistemi ise bi mühendislik harikası ... bi düzeltma yapıyim 19 inch jantları ne yazıkki türkiye için layık görmemişler..maximum 18 inch jant alabiliyosunuz yalnız oda flexride paketi ile standart geliyo ... sport donanımlı 1.6 115 bg lik astranın liste fiyatı 45.000 tl olması lazım...sanırım bayiler 1000 tl lik bi ikram daha yapıyolar...test arabalarını bende dört gözle bekliyorum ... bu arada opel bayileri afl paketli test arabaları getirip 9 farklı aydınlatma işlevine sahip afl teknolojisini test ettirmek için güneş battıktan sonra test sürüşlerini yaptıracakmış..istersek gündüzde test edebiliriz tabi :)

opel ınsıgnıa dıyorum 180 lık dıyorum baska bırsey soylemıyorum

Geri
Üst Alt