Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni opel astra

yunus emre sende hak vereceksın kı bu motor cok yakıyor benım arkadasımda vardı dur kalk trafıkte 13 ltyı cok rahat goruyordu sende hak verırsın kı 180 hp arac var 102 hp arac var bırakta 180 hp bıraz yaksın sonucta 1,6 bu kadar yakabılıyor gıtmıyor bırde leonların ıc malzeme kalıtesı dusuk hatta son yıllarda vw grupta bu olay var

valla abi golf teki malzeme bir çok premiumu sollar kalitede. ha düşüş dersen insignianın içi hangarımsı selefi vectra kadar bile değil bırak vectrayı şuan satılan sedan astra kadar bile değil.

vw grubundaki tek motorda 8v değil. kendim bizzat golf gt kullandm ankarada çok yakın bir abimde var. bir tanede istanbulda. melihte tanır belki murad abi ve nihat abi. bu adamlar 170 lik gt ile yeri geliyor şehir içi 7 lt altına iniyor tüketimde siz çok yakmıo die 10 lt den söz ediyorsunuz. benim bindiğim araba 10 lt yaksn benzin döker yakarım o arabayı allah korusun :D

ha anti opelcilik derdimde yok. şuan getirsinler vectra C 1,9 cdti manuel almasam şerefsizim. :D

insigniadaki kasıordur ekonomi için diğeri sallamıordur. ardaki fark bu.

mehmet abi adam ne basmış nede sıkıştırmış. yeri geliyor bende basıyorum ama pompaya yanaştığımda araba 51 lt ile 710 km yapmış oluyor :)

bu arada düşük devir hantallığı senin 1,6 da abicim bizim toledo 0-100 avantajı vermesede alt devirlerde çokda rahat hiç zorlanmadan ekonomi modda 'daha uzun şanzmana rağmen' düşük devir kaldırabiliyor. tork farkı saolsn.

isteyen alır isteyen almaz ben görüşümü belirtitm.ben o motoru başarısız buluyorum. kendi adımada gidipte almam

hantallık derken benımyazdıgım devıra gore hantal sende yanlıs anlama yunusemre 63owen 1,6 16v bora ıle senı gecmıstı dımı dıkkat et aynı motoru kullanıyoruz

hantallık derken benımyazdıgım devıra gore hantal sende yanlıs anlama yunusemre 63owen 1,6 16v bora ıle senı gecmıstı dımı dıkkat et aynı motoru kullanıyoruz

yazdm zaten 0-100 avantajı olmadığı halde diye. ama o memo bora dan sonra o geçtiği arabayı kullanıcada zevkten 4 köşe olduydu ;) :)

neyse abi uzatmaya gerek yok herkesin görüşü illaki farklı olacaktır. saygı duyarım.

valla abi golf teki malzeme bir çok premiumu sollar kalitede. ha düşüş dersen insignianın içi hangarımsı selefi vectra kadar bile değil bırak vectrayı şuan satılan sedan astra kadar bile değil.

vw grubundaki tek motorda 8v değil. kendim bizzat golf gt kullandm ankarada çok yakın bir abimde var. bir tanede istanbulda. melihte tanır belki murad abi ve nihat abi. bu adamlar 170 lik gt ile yeri geliyor şehir içi 7 lt altına iniyor tüketimde siz çok yakmıo die 10 lt den söz ediyorsunuz. benim bindiğim araba 10 lt yaksn benzin döker yakarım o arabayı allah korusun :D

ha anti opelcilik derdimde yok. şuan getirsinler vectra C 1,9 cdti manuel almasam şerefsizim. :D

benım arkadasımda vectra var en cok sıkayetı cok yakması ben kullanınca arac fazla yakmıyor su ınsıgnıayı bır gun uzun yolda ben kullanacam ınsan gıbı 10 lt yakıtı gorecegını hıc zannetmıyorum

---------- Post added at 21:21 ---------- Previous post was at 21:20 ----------

yazdm zaten 0-100 diye. ama o memo geçtiği arabayı kullanıcada zevkten 4 köşe olduydu ;)

neyse abi uzatmaya gerek yok herkesin görüşü illaki farklı olacaktır. saygı duyarım.

kardesım sende hak verırsın bır toledo kullanıcısı olarak bora konfor yonunden toledya rakıp olmaz bırakta o konforun tadını cıkartsın

---------- Post added at 21:22 ---------- Previous post was at 21:21 ----------

ınsıgnıa alınca ılk uzun yolumu senın yanına yapıcam

benım arkadasımda vectra var en cok sıkayetı cok yakması ben kullanınca arac fazla yakmıyor su ınsıgnıayı bır gun uzun yolda ben kullanacam ınsan gıbı 10 lt yakıtı gorecegını hıc zannetmıyorum

vectradaki tek motor 1,6 sıda değil. 51000 tl dediler geçen sene 1,9 dizel 150 bg manueline alpata da. 0km. kredisi sıkıntı oldu alamadım bu kadar net söylüyrum leon alırken olsaydı o motorla acımazdm leon yerine.

vectradaki tek motor 1,6 sıda değil. 51000 tl dediler 1,9 dizel 150 bg manueline kredisi sıkıntı oldu alamadım bu kadar net söylüyrum leon alırken olsaydı o motorla acımazdm leon yerine.

arkadasımda 94 model astra gsı var bır sıkayetı yok daha once astra gsı olan arkadasım vectra aldı aracı su an 200,000 km cıvarında ama bır sıkıntısı yok bence opele bu kadar kotu gozle bakmamak lazım

her markada sıkıntı var opel de bu daha fazla özellikle elektronik veya kablo arızası... 93,94 150 bg GSI efsane bu araçların çalınma olayı arttı diye 1.6 dan bi farkı kalmadı sonradan ürettikleri GSI 136 lıkların

insigniadaki kasıordur ekonomi için diğeri sallamıordur. ardaki fark bu.

mehmet abi adam ne basmış nede sıkıştırmış. yeri geliyor bende basıyorum ama pompaya yanaştığımda araba 51 lt ile 710 km yapmış oluyor :)

bu arada düşük devir hantallığı senin 1,6 da abicim bizim toledo 0-100 avantajı vermesede alt devirlerde çokda rahat hiç zorlanmadan ekonomi modda 'daha uzun şanzmana rağmen' düşük devir kaldırabiliyor. tork farkı saolsn.

isteyen alır isteyen almaz ben görüşümü belirtitm.ben o motoru başarısız buluyorum. kendi adımada gidipte almam

aracın 1.4 tsi mı?tsi ise aracı nasıl kullanıyorsun merak ettim?benim aracım 10lt yakıtın altına düşmüyor?yarım depodan fazla benzin var suan aracta ve menzil olarak 240km yol gösteriyor.aracımda daha 3500km?yeni diye mi bu kadar cok yakıyor yoksa baska sıkıntısı mı vardır?konu dışı oldu ama kusura bakma ;)

aracın 1.4 tsi mı?tsi ise aracı nasıl kullanıyorsun merak ettim?benim aracım 10lt yakıtın altına düşmüyor?yarım depodan fazla benzin var suan aracta ve menzil olarak 240km yol gösteriyor.aracımda daha 3500km?yeni diye mi bu kadar cok yakıyor yoksa baska sıkıntısı mı vardır?konu dışı oldu ama kusura bakma ;)

TSİ ın en büyük özelliğini kullanarak. düşük devirdeki mükemmel tork bandı. aracınız km yaptıkça dahada düşer o tketim veriniz. ben genelde yarım depoya geldiğimde 400 450 km yapmış oluyorum. daha önce açtğım bir konuda resimleride var oradan bakabilirsiniz.

Geri
Üst Alt