Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni opel astra

insigniadaki kasıordur ekonomi için diğeri sallamıordur. ardaki fark bu.

mehmet abi adam ne basmış nede sıkıştırmış. yeri geliyor bende basıyorum ama pompaya yanaştığımda araba 51 lt ile 710 km yapmış oluyor :)

bu arada düşük devir hantallığı senin 1,6 da abicim bizim toledo 0-100 avantajı vermesede alt devirlerde çokda rahat hiç zorlanmadan ekonomi modda 'daha uzun şanzmana rağmen' düşük devir kaldırabiliyor. tork farkı saolsn.

isteyen alır isteyen almaz ben görüşümü belirtitm.ben o motoru başarısız buluyorum. kendi adımada gidipte almam

gendelde araclarla ılgılı sıkayetler arac alacaklara yon verır gecen gun ınsıgnıa hakkında sıkayet arıyordum bır tane malum sıtede bır tane dıkkatımı cektı ıstanbulun sıkısık trafıgınde bır tanesı aracından koku geldıgını yazmıs ve acıl yardımı cagırmıs ıneceleme sonucunda baskı balata volant vb seyler hasar gormus(buyuk bır ıhtımal arkadasımız debrıyajdan aracını cekmeden kullandı ve yakttı ıstanbul trafıgınde olabılecek bır durum)Opel bunu tamamen garantıden halletmıs kaldı kı bır cok markada bu baskı balata garantı kapsamında olmaz sonucta kullanıcı hatası da olabılır benım dıkkatımı ceken servısın garantıden halletmesı sıkıntı yaratmaması
bu cok guzel bır ornek ne sekılde arac kullanılıyor neden sıkayet edılıyor yakın zamanda ortaya cıkar.

Bırde o kadar kusursuz ınsanlarız kı kusursuz hızmet mal beklıyoruz

yunus emre cok yakın bır abımde var ınsıgnıa yakıtından hıc sıkayetcı oldugunu hatırlamıyorum

abi benim toledoda BRC lpg var. BRC bayisi eskişehir alpata. saolsn lpg ayarını tutturana kadar 2 3 ay alpatada yatıp kalktık nerdeyse. gelen müşterileride oradaki test aracınıda görüyorduk defalarcada kullandım defalarcada konu açtım hatırlarsn.

işkembeden sallama yazmıyoruz burada başkaları gibi beni başkaları ile karıştırma abi :D

o motoru hiç karıştırma abi zaten.

yunus emre sende hak vereceksın kı bu motor cok yakıyor benım arkadasımda vardı dur kalk trafıkte 13 ltyı cok rahat goruyordu sende hak verırsın kı 180 hp arac var 102 hp arac var bırakta 180 hp bıraz yaksın sonucta 1,6 bu kadar yakabılıyor gıtmıyor bırde leonların ıc malzeme kalıtesı dusuk hatta son yıllarda vw grupta bu olay var

gendelde araclarla ılgılı sıkayetler arac alacaklara yon verır gecen gun ınsıgnıa hakkında sıkayet arıyordum bır tane malum sıtede bır tane dıkkatımı cektı ıstanbulun sıkısık trafıgınde bır tanesı aracından koku geldıgını yazmıs ve acıl yardımı cagırmıs ıneceleme sonucunda baskı balata volant vb seyler hasar gormus(buyuk bır ıhtımal arkadasımız debrıyajdan aracını cekmeden kullandı ve yakttı ıstanbul trafıgınde olabılecek bır durum)Opel bunu tamamen garantıden halletmıs kaldı kı bır cok markada bu baskı balata garantı kapsamında olmaz sonucta kullanıcı hatası da olabılır benım dıkkatımı ceken servısın garantıden halletmesı sıkıntı yaratmaması
bu cok guzel bır ornek ne sekılde arac kullanılıyor neden sıkayet edılıyor yakın zamanda ortaya cıkar.

Bırde o kadar kusursuz ınsanlarız kı kusursuz hızmet mal beklıyoruz

Insignia'daki şikayetlerin başında baskı balata geliyor abi zaten.Serviste tanıdık bir usta söyledi bunu.Özellikle 1.6T motorda baskı balata acemice kullanılırsa çabuk bitiyormuş.30.000km de bitirenler var falan dedi.

---------- Post added at 21:16 ---------- Previous post was at 21:15 ----------

Konu dışına çıktık biraz ama sonuçta aynı motor :D

abi benim toledoda BRC lpg var. BRC bayisi eskişehir alpata. saolsn lpg ayarını tutturana kadar 2 3 ay alpatada yatıp kalktık nerdeyse. gelen müşterileride oradaki test aracınıda görüyorduk defalarcada kullandım defalarcada konu açtım hatırlarsn.

işkembeden sallama yazmıyoruz burada başkaları gibi beni başkaları ile karıştırma abi :D

kardesım karıstırdıgım yok zaten ama bırsey dedım kusursuz ınsanlarız kı kusursuz hızmet mal beklıyoruz arac daha yenı dıyebılırız bence bundan sonra alacak kısıler daha sanslı olacak ılk cıkan partıde kı araclarda kı sıkıntı bır sonrakınde gıderılıyor bunu cok ıyı bılıyorum nerden bıldıgımı ıstersen ozelden yazarım

Geri
Üst Alt