Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni opel astra nasil bilirsiniz ?

2010 model gümüş gri 1.6 115 hp ASTRA J Enjoy paketini almış bulunuyorum olumlu yada olumsuz yorumda bulunan herkese zaman ayırdığı ve görüşlerini esirgemedikleri için çok teşekkür ederim. araç hakkındaki görüşlerimi kullandıkca aktaracağım

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

2010 model gümüş gri 1.6 115 hp ASTRA J Enjoy paketini almış bulunuyorum olumlu yada olumsuz yorumda bulunan herkese zaman ayırdığı ve görüşlerini esirgemedikleri için çok teşekkür ederim. araç hakkındaki görüşlerimi kullandıkca aktaracağım

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

hayırlı uğurlu olsun abi. resim bekliyoruz en kısa sürede

teşekkür ederim kadir. araç sevdasına makineyi kırdık en kısa zamanda eklerim inaşşah

bendede astra var hatta ikinci astram bu 2011 model sport 1.3 kullandım km çok yaptım sattım sıfırını tekrar aldım şuan 1.3 dizel yine beyaz cosmo aracım var ve memnunum. ama benzinle başın dertte olacak bil :)

lpg var huzur var şimdlik yakıt sarfiyatını bilmiyorum ama lpg ile sorun yaşayacağımı düşünmüyorum bakalım. deneyip göreceğiz...

Hayırlı olsun abi, Allah kaza bela ceza vermesin inşallah :)

benımde dusundugum aracların basında astra gelıyor 1.6 motor su 38.900 sattıkları yanlız yakıtı cok korkutuyor benı sanırım bu fıyata olan yenı nesıl motor degıl aracınız hayırlı olsun hayırlı gunlerde kullanmanız dılegıyle

Geri
Üst Alt