Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Mk3 Leon Cupra Çıkmış

difüzörü ve çift çıkış egzozu koymuş zatende bişey değişmemiş sorun orda

Aynen kardeşim ya bende yeni cift çıkış bir difizör yapayım egzos da ekledim mi tamam. Hem şu jantlar nedir ya ben takmaya utanırım onları birde resimlerini site görünce o ön tanponun ortasında delik nedir ya

Uçak ile gönderildi

1507057_662663690452330_93834368_n.jpgbak adam cupra yapmış :D

Ekli dosyalar

• 1507057_662663690452330_93834368_n.jpg
    1507057_662663690452330_93834368_n.jpg
    109.6 KB · Görüntüleme: 32
makine çok iyi kasa tırt ayrıca dsg eklemeleri güzel olmuş

Aynen kardeşim ya bende yeni cift çıkış bir difizör yapayım egzos da ekledim mi tamam. Hem şu jantlar nedir ya ben takmaya utanırım onları birde resimlerini site görünce o ön tanponun ortasında delik nedir ya

Uçak ile gönderildi

Ön Tamponun ortasındaki delik air intake'in hava giriş yeri olması lazım.

Ya bu nedir...
Jantlar kocaman araç mini mini kalmış.

Cupradan umudumu kesmiş bulunuyorum artık kendi tasarım birşeyler bulmaya çalışayım yaza doğru tam anlamıyla bitirmiş olurum aracımı ne olsa adam gibi aksesuar da çıkmayacak

Uçak ile gönderildi

Jantlar çamurluga çok yakın zaten araba basılsa da çok bir potansiyeli yok gibi. Buna ragmen araba fazla yüksek geldi gözüme.

Kırmızı Leon çok canlı gözüküyor.

Geri
Üst Alt