Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni MAZDA RX 8

Ben valla pek beğenmedim özellikle arkası hiç begenmedim.. .:(

Ben Kayseride gördüm gecen onumden geçti 2010 beyaz arka stoplar ledli yuvarlak falan değişik yanıyordu inanılmaz olmuş araba yaaa gercekten feci kaslı duruyor...

Bu araca 30 yıllık, eski teknolojili bir araç gibi bakım yapıp kullanmak gerekiyor.yağ, benzin vs ne varsa çok yakıyo.Motor da hassas.Tam zevk aracı.

ya s2000 i ya da rx8 den birini alcaktım yorumları okuyunca iyiki s2k almışım:)

makkyajdan sonra arka farları kötüleşti malesef. Onun dışında herşey süper, jantlar harika. Tek kelimeyle keyif arabası ama biraz nazlı. 300bin km yapmış RX8 lerde var ama çok itinayla sürüldükleri kesin.
neden nazlı dersek;
1-) düşük devir sevmiyor
2-) kısa mesafe sevmiyor
3-) soğuk hava sevmiyor

Fiyatı gayet uygun, 58binden satıldığı oldu, şu anki fiyattan düşecektir zamanla.Biraz fazla yakıyor gerçektende ama buna değer. Yol tutuşu ve hissi inanılmaz olan süper bir dört kişilik arkadan çekişli araba RX8. Ben birgün alırsam 2. arabam olarak alacağım.

Geri
Üst Alt