Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni leonun iç ampulleri değişebilir mı?

Merhabalar bnde 2014 leon kullanıcısıyım ve iç dış bütün aydınlatmaları led yapmak istiyorum fakat pek fazla detay bilgim yok acaba hangi tip ampülden kaç tane lazım Ayrıntılı yazabilecek olan var mı? Birde plâka aydınlatmaları içinde bu işlem uygulanabilir mi acaba? Teşekkürler ilginiz için..

Şevket kardeşim... ben Fırat Ozan Atılgan @firozat kardeşimizden aldım beyaz led ampülleri... kargo elime geçer geçmez plaka aydınlatmaları hariç bütün iç mekandaki ampülleri kendim değiştirdim... sonuç mükemmel oldu bence... netten biyerden de modül buldum sonradan... plaka aydınlatma ledlerini de bağladım artık... görüntü olarak çok değişti... Tavsiye... :)

Teşekkürler abi mesaj attım arkadaşa görünce döner diye düşünüyorum.. bu arada edirne merkez mi? :)

Süper 1ay içinde Edirne yapıcam bende anne tarafından burgazlı hanım tarafından edirneliyim ;) koca Trakyalıyız yani :):)

Bende memnun oldum abi sizin plâka 35 ikamet 22 galiba? Scw stickerlardan temin edebilirsem 35plakadan tanınırım :) Edirne'de oto Yıkama sıkıntım oluyor tavsiyenizi de alırım iyi olur :)

Merhabalar bnde 2014 leon kullanıcısıyım ve iç dış bütün aydınlatmaları led yapmak istiyorum fakat pek fazla detay bilgim yok acaba hangi tip ampülden kaç tane lazım Ayrıntılı yazabilecek olan var mı? Birde plâka aydınlatmaları içinde bu işlem uygulanabilir mi acaba? Teşekkürler ilginiz için..

Özel mesajını cevapladım ;)

Bende degistim cok ta memnunum isteyen varsa yardimci olabilirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt