Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni leonun iç ampulleri değişebilir mı?

uygarnett

Kayıtlı Üye
Yeni leon aracim daha gelmedi ama gelince iç mekanda led ampullerden kullanmak istiyorum. Sarı ışık yerine beyaz olmasını istiyorum. Bu konular hakkında hiç bir fikrim. Hiç bilmeyen birine yardımcı olur gibi anlatabilir misiniz rica etsem? Arıza lambası olayı falan varmış sanırım. Sorun cikartmayacak ampuller nelerdir?

hobaaaaa

[MENTION=4846]GeniuS[/MENTION]
sana kullanacağın ampulleri buradan yazar eminim

ben yeni ibizaya parklara taktım photon 8 ledli yanmadı arıza lambası CB yazması gerek dedi parçacı kutuda

Ben sadece iç mekandaki ampulleri değiştirmek istiyorum.

hobaaaaa

[MENTION=4846]GeniuS[/MENTION] yardımlarını bekliyorum hocam :))

hobaaaaa

Oncelikle hayirli olsjn tsk ederin cezmi baba ampuller degisiyor isterr gun isigi isterseniz beyaz led siz ne istersiniz tamamen ambiyans isigi bile yapila biliyorbariza isigi yanmadan halledile bilinir.eger istanbuldaysaniz yardimci olmayaa calisayim sehir disindaysaniz detayli yazarim ne kullanacaaginizi ne yapacaginizi biraz el beceri ile yapa bilir yada bir ustada yaptira bilirsiniz sizin icin kolaylik olur mevcut ampulleri direk alipta taka bilirsiniz nasil sokeceginizide tlden ulasirsaniz bana is esnasinda anlata bilirim 05339655857

Hocam ilgin için çok teşekkür ederim. Ben mersinde yaşıyorum. Sanırım biraz uzağız birbirimize :) bir ustaya yaptırmak daha doğru olur sanırım. Kullanacağım ampul modelleri veya kaç watt lik ampul kullanmak gerekli? Ayak altı ampulleri, okuma lambaları, içerideki tüm ampulleri değiştirmek istiyorum. Herbiri farklı model mi yoksa aynı model mi olacak [MENTION=4846]GeniuS[/MENTION] hocam?

hobaaaaa

hocam iç aydınlatmada arıza ışığı yakma durumu yok. cunku kontrolu saglanmıyor. bende taktım 2-3 gun oldu u photon adında ampullerı aldım cok ta memnunum hava acaip değişti. arkalar sofit 36 mm sogutmalı 8500 k 2 adet, onler dipsiz 6000k 2 adet , ayak aydınlatmalarıda tavanla aynı dıpsız 2 adet.
kendin de takabılırsın cok basıt pdf dosyasyının lınkını atarım bırazdan acılıs resımlerı mevcut

File-Upload.net - Leuchtmittel-Innen-LED-mit-Kauflinks.pdf

tavandaki aydınlatma ampullerini led yapınca bu ampuller normalde sönerken yavaş yavaş sönüyorya led olunca nasıl oluyor bu yavaş sönme olayı ?
hocam iç aydınlatmada arıza ışığı yakma durumu yok. cunku kontrolu saglanmıyor. bende taktım 2-3 gun oldu u photon adında ampullerı aldım cok ta memnunum hava acaip değişti. arkalar sofit 36 mm sogutmalı 8500 k 2 adet, onler dipsiz 6000k 2 adet , ayak aydınlatmalarıda tavanla aynı dıpsız 2 adet.
kendin de takabılırsın cok basıt pdf dosyasyının lınkını atarım bırazdan acılıs resımlerı mevcut

File-Upload.net - Leuchtmittel-Innen-LED-mit-Kauflinks.pdf

Geri
Üst Alt