Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni! Leonuma Eibach pro 3.5 cm yay ve orijinal leon farı arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fiyatta anlaşabilseydik olurdu fakat 225 yaylara diyorsunuz + 20tl belki daha fazla kargo ücreti + 100 tl taktırma parası bana sıfır parasına gelir.

taktrma 100 mü :) al şunları hakan yabancıya gtmesin...fiyat normal bi fiyat...aksini idda eden yoktr sanrm ;)

Evt yiğit abi şöyle bir arasak neler buluruz vallahi. Cupra jantı bile bulduk daha ilerisi varmı. Fakat siteden arkadaşlarla alışveriş yapmak bence daha iyi. Babamın bu ara biraz işleri hafifledi ve farlara başlamak istiyor. İki fardan tek far yapacak. Yapım aşamasında resimlerini siteye eklerim.

ne güzel ya.. :)
Orhan abiye selamımı söylersin Hakan'cım.. :) ;)

taktrma 100 mü :) al şunları hakan yabancıya gtmesin...fiyat normal bi fiyat...aksini idda eden yoktr sanrm ;)
Şu anda seat servisinde yayların takılması 100 tl. Dışarıda en ucuz 70 e buldum fakat kesinlikle servisten başka bir yerde taktırmayı düşünmüyorum.

---------- Post added at 17:13 ---------- Previous post was at 17:11 ----------

ne güzel ya.. :)
Orhan abiye selamımı söylersin Hakan'cım.. :) ;)
Aleyküm selam yiğit abim.

Fiyatta anlaşabilseydik olurdu fakat 225 yaylara diyorsunuz + 20tl belki daha fazla kargo ücreti + 100 tl taktırma parası bana sıfır parasına gelir.

sıfır yayları da taktırırken 100 tl vericen

demekki bu 100 tl daha ucuza gelir hakan :D

mra 23 un yayları cok uygun bı fıyatta suanda kacırma derım .. suanda pıyasada yay fıyatları ufak da olsa oynadı yuksek fıyatlardan satılıo ... yay olarak bu arada h&r tavsıye ederım ..

yaylarımın ilandaki fiyatı bile bence çok normal...hakan kardeşim öğrenci oldğunu ve baya borca girdiğindne bahsettikten snra 25 tl daha fiyat kırdım onun için...

ben 350 ye eibach yay aldım gecen hafta 100 tl de taktırma parası verdim

pardon kafa karıştı yanlış konuya güncel yazmışım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt