Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni! Leonuma Eibach pro 3.5 cm yay ve orijinal leon farı arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakan_leon

Kayıtlı Üye
Yeni! Leonuma Eibach pro 3.5 cm yay arıyorum.

Arkadaşlar aracımı cupra görünümüne çevirdikten sonra sıra geldi yay takmaya. Şu anda araçta orjinal yayları var ve çok fazla havada. Bende 3.5 cm yay takmak istiyorum. 5 cm kesinlikle düşünmüyorum. Sitede uygun fiyatla satan varsa talibim. Teşekkürler.
NOT: İstanbul içi olması tercihimdir.

elimde orj far mevcut isterseniz konuşalım..0536 268 3881 numaram

Hakan'cım yay da kolay far da..
havalar toplasın çıkmacılarda arkası sağlam 2 tane far pek de zor olmadan bulursun..

Hakan'cım yay da kolay far da..
havalar toplasın çıkmacılarda arkası sağlam 2 tane far pek de zor olmadan bulursun..
Evt yiğit abi şöyle bir arasak neler buluruz vallahi. Cupra jantı bile bulduk daha ilerisi varmı. Fakat siteden arkadaşlarla alışveriş yapmak bence daha iyi. Babamın bu ara biraz işleri hafifledi ve farlara başlamak istiyor. İki fardan tek far yapacak. Yapım aşamasında resimlerini siteye eklerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt