Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni leonu mu güzelleştiriyorum

memet_one

Administrator
Uzun süredir aradığım ve bulduğum jantlarıma artık kavuştum ve resimlerini eklemeye başlaya bilirim.
f9lcw6.jpg

İlk hali biraz çıplak gibiydi.
2a7g2lc.jpg

koliler geldi sabırsızla indirdim.
9q9ph1.jpg

Actım ve kontrol ettim her birisini
2qa3fpg.jpg

Hemen ağırlıklarını kontrol ettim.
2unyf82.jpg

herşeyi yaptıktan sonra direk ustanın yanına gittim.
9hrzeu.jpg

r77xas.jpg

2latz0h.jpg

5ycfq0.jpg

kbc9it.jpg

2ecjko0.jpg

34yuzpu.jpg

Bunlarda yeni aldığım halı paspaslar. Fakat tam olarak olmadı ilerleyen zamanlarda kendi paspaslarını alacağım.

2uzs2zm.jpg

Veee biraz uzun oldu fakat yavaştan başladık birşeyle yapmaya bildiğiniz üzere yaylar hakkında hala üretici firmayı beklemekteyim onlardan gelecek cevap olumlu olursa siparişini hemen vereceğim. Ayrıca arkadaşımın body kit atölyesi bulunuyor ve burada yan etekleri ve difizör ile ön lip yapacağız istediğimiz gibi ondan sonra da yapılacak bir şey kalmayacak sanırım.

Eline koluna emeğine sağlık kardeşim... yaylarıda attınmı on numara olacak...

Aynen abi firmayla görüşüyorum ellerinde audi ve golf7 yayları varmış piyasada bunları kullanıyormuş. Konuştuğum kişi yaylar farklı gelecek dedi ve bekliyorum bende sipariş verecekleri zaman arayıp soracaklar.

Aynen abi firmayla görüşüyorum ellerinde audi ve golf7 yayları varmış piyasada bunları kullanıyormuş. Konuştuğum kişi yaylar farklı gelecek dedi ve bekliyorum bende sipariş verecekleri zaman arayıp soracaklar.
bu jantlar 16 mı 17 mi... lastik yanakları fazla geldi bana biraz... ölçüleri nedir yazarmısın?

Teşekkürler abi. Resimi çekiş acısından kaynaklandı sanırım.

peki garanti işini ne yaptın... garantiyi bozmuyor mu bu durum...

Abi servis ben takarsam bozulmaz dedi bende ücret almadan yaparsanız olur dedim kabul etmediler bende normal değerlerde 17" verdiği için değiştirdim ve söyledim değiştirdim diye bir şey demediler. Jantı daha büyük kullansam sıkıntı olurdu belki ama kendi değerlerinde kullandım ve bir şey olacağını yok. Sadece yayları muhakkak servis değiştirmesi gerekiyormuş yoksa bozar dedi.(emin değilim şahsen her servis başka birşey diyor)

hayırlı uğurlu olsun mukemmel olmuş allah kaza bela vermesin

Geri
Üst Alt