Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni leonu mu güzelleştiriyorum

Güle güle kullan,yaylarla birlikte çok daha oturaklı olacaktır...

Hayırlı olsun kardeşim,senin araba biraz daha yukarıda sanki SUV gibi duruyor..

elıne saglık sımdıden kolay gelsın sana ama jant ufakmı olmus bırseyı eksık ama neyı eksık bılemedım

Valla hocam kimse soylemek istememis ama ben direk bodozlama giricem acikcasi ben yakistiramadim bu araca fr jantindan baskasini yakistiramiyorum tabiki zevk meselesi yayada gerek kalmiyor arkadaslarinda dedigi gibi biraz yuksek durmus arac birde sanki 16 gibi duruyor belki dediginiz gibi resimden dolayi yaniltiyordur tekrar hayirli olsun gule gule kullanin...

Valla hocam kimse soylemek istememis ama ben direk bodozlama giricem acikcasi ben yakistiramadim bu araca fr jantindan baskasini yakistiramiyorum tabiki zevk meselesi yayada gerek kalmiyor arkadaslarinda dedigi gibi biraz yuksek durmus arac birde sanki 16 gibi duruyor belki dediginiz gibi resimden dolayi yaniltiyordur tekrar hayirli olsun gule gule kullanin...

Sizinde dediğiniz gibi bende fr jantlarını yakıştıramıyorum bu araca ayrı bir ruh vermesi gerekiyor ve canlı hali gayet güzel oldu birtek yay eksik onuda takınca paylaşırım son şekli belli olur.

Geri
Üst Alt