Yeni leonu mu güzelleştiriyorum | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Yeni leonu mu güzelleştiriyorum

memet_one

VİP Üye
Administrator
Uzun süredir aradığım ve bulduğum jantlarıma artık kavuştum ve resimlerini eklemeye başlaya bilirim.

İlk hali biraz çıplak gibiydi.

koliler geldi sabırsızla indirdim.

Actım ve kontrol ettim her birisini

Hemen ağırlıklarını kontrol ettim.

herşeyi yaptıktan sonra direk ustanın yanına gittim.

Bunlarda yeni aldığım halı paspaslar. Fakat tam olarak olmadı ilerleyen zamanlarda kendi paspaslarını alacağım.

Veee biraz uzun oldu fakat yavaştan başladık birşeyle yapmaya bildiğiniz üzere yaylar hakkında hala üretici firmayı beklemekteyim onlardan gelecek cevap olumlu olursa siparişini hemen vereceğim. Ayrıca arkadaşımın body kit atölyesi bulunuyor ve burada yan etekleri ve difizör ile ön lip yapacağız istediğimiz gibi ondan sonra da yapılacak bir şey kalmayacak sanırım.

memet_one

VİP Üye
Administrator
Aynen abi firmayla görüşüyorum ellerinde audi ve golf7 yayları varmış piyasada bunları kullanıyormuş. Konuştuğum kişi yaylar farklı gelecek dedi ve bekliyorum bende sipariş verecekleri zaman arayıp soracaklar.

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Aynen abi firmayla görüşüyorum ellerinde audi ve golf7 yayları varmış piyasada bunları kullanıyormuş. Konuştuğum kişi yaylar farklı gelecek dedi ve bekliyorum bende sipariş verecekleri zaman arayıp soracaklar.
bu jantlar 16 mı 17 mi... lastik yanakları fazla geldi bana biraz... ölçüleri nedir yazarmısın?

memet_one

VİP Üye
Administrator
peki garanti işini ne yaptın... garantiyi bozmuyor mu bu durum...
Abi servis ben takarsam bozulmaz dedi bende ücret almadan yaparsanız olur dedim kabul etmediler bende normal değerlerde 17" verdiği için değiştirdim ve söyledim değiştirdim diye bir şey demediler. Jantı daha büyük kullansam sıkıntı olurdu belki ama kendi değerlerinde kullandım ve bir şey olacağını yok. Sadece yayları muhakkak servis değiştirmesi gerekiyormuş yoksa bozar dedi.(emin değilim şahsen her servis başka birşey diyor)