Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon'da Savrulma Sorunu

tamam bendede utragrip 7 var hatta geçen gün ayberkle beraber geçtik anadolu bulvarından çevreyoluna girip ümitköy girişine doğru sanırım sizde orada denediniz. kışlık lastiklerde fazla yumuşak ve dikkatiniziçekmiştir belki fazla yaylanıyordur araç. zira bende aynı konudan şikayetçiyim hatta benzer durumuda yaşadım sonra dönüp tekrar yaşattım kendime ne olduğunu çözmek için :D

mühendisin düşünüp düşünmemesine gelirsek adam bu arabayı sorumluluk sahibi insanlara göre tasarlıyor malum virajda fren yapınca nolucak diye düşünen bizler gibilere değil :D

sonuçta 1.4 turbo dediğimiz araç kompakt sınıf ortalama 1.6 dan az daha seri bir araç bir cupra yada fr değil ki onlarda bu kadar net olduğunu sanmıyorum.

İlker sorumluluk dışı bir davranış yapmamış. Ayrıca her sürücü yeri geldiğinde hata yapabilir. Fabrikanın bunu düşünmesi lazım..

sen ehliyet alacağın zaman kursa gittiğinde nerelerde fren yapılır nerelerde yapılmaz diye bir konu işlemedilermi alp yoksa :D

sen geçerlimi değilmi onu geç ehiyeti aldıysan yasal olarak o konuların eğitimini almış sorumluluk sahibi birisi olarak sayılırsın. yani haticeye deği neticeye bak elin almanı tasarlarkende araç sahiplerini bu şekilde düşünmüştür eminim.

sen geçerlimi değilmi onu geç ehiyeti aldıysan o konuların eğitimini almış sorumluluk sahibi birisi olarak sayılırsın. yani haticeye deği neticeye bak :)

TR içinde geçerli olabilir..

TR vatandaşlarının yurtdışında otomobil kullanabilmeleri için uluslararası ehliyet alması gerekiyormu gerekmiyormu?

seni bilmem ama benim ehliyet geçio yurtdışında 3 ay kadar

benim nerde 3 aydan fazla ikamet ettiğimi gördün sen :D

tamam bendede utragrip 7 var hatta geçen gün ayberkle beraber geçtik anadolu bulvarından çevreyoluna girip ümitköy girişine doğru sanırım sizde orada denediniz. kışlık lastiklerde fazla yumuşak ve dikkatiniziçekmiştir belki fazla yaylanıyordur araç. zira bende aynı konudan şikayetçiyim hatta benzer durumuda yaşadım sonra dönüp tekrar yaşattım kendime ne olduğunu çözmek için :D

mühendisin düşünüp düşünmemesine gelirsek adam bu arabayı sorumluluk sahibi insanlara göre tasarlıyor malum virajda fren yapınca nolucak diye düşünen bizler gibilere değil :D

sonuçta 1.4 turbo dediğimiz araç kompakt sınıf ortalama 1.6 dan az daha seri bir araç bir cupra yada fr değil ki onlarda bu kadar net olduğunu sanmıyorum.

Aynı lastik, Etimesgut'a değil sola dönüş köprü altından önce sola dönüş(aynı yol muhtemelen).

Üstünde ki Dunloplar'dan sonra bir güzel geldi kiiiii =) Sanki Dunloplar kauçuk değil kalastan yapılma.

152Nm otomatik ile 200Nm manuel arasında o kadar çok fark var kiii =)

Eminim düşünmüşlerdir ama benim düşüncem frenler araba için yeterli olmamıştır. Bu nedenle arka fren oranını arttırmışlardır.

Aynı lastik, Etimesgut'a değil sola dönüş köprü altından önce sola dönüş(aynı yol muhtemelen).

Üstünde ki Dunloplar'dan sonra bir güzel geldi kiiiii =) Sanki Dunloplar kauçuk değil kalastan yapılma.

152Nm otomatik ile 200Nm manuel arasında o kadar çok fark var kiii =)

Eminim düşünmüşlerdir ama benim düşüncem frenler araba için yeterli olmamıştır. Bu nedenle arka fren oranını arttırmışlardır.

VW grubu son 2 yılda özellikle Seatta ordan burdan çok çalmaya başladı..

Geri
Üst Alt