Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni leon

mce

Kayıtlı Üye
Arkadaslar herkese selam ywni bir araba almak istiyorum yeni leon hakkinda ki gorusleriniz nelerdir 16 tdi 105 dsg naail arabadir, ayrica seatin sitesinde anahtar teslimi 68.000 ama ayni aracin SC modeli 65.000 aralarinda ki fark nedir simdiden tesekkur ederim

Arkadaslar herkese selam ywni bir araba almak istiyorum yeni leon hakkinda ki gorusleriniz nelerdir 16 tdi 105 dsg naail arabadir, ayrica seatin sitesinde anahtar teslimi 68.000 ama ayni aracin SC modeli 65.000 aralarinda ki fark nedir simdiden tesekkur ederim

SCW ye hoşgeldin kardeşim... Öncelikle kendini tanıtırsan seviniriz... Tdi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olacaklardır... Leon SC 3 kapılıdır...

Ben tdi kullanıcı olarak çok memnunum performans ve yakıt olarak mükemmel her konuda tatmin eder seni

kalıcı ve aktif olman dileğiyle aramıza hoş geldin Bahriyeli Mustafa Cem Kardeşim. nerede yaptın askerliğini..
sc 3 kapılıdır. indirimi de kapı sayısı kadardır...:D:D:p:p

• Beğen
Reaksiyonlar: mce
Geri
Üst Alt