Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon...

Yeni aracın hayırlı olsun...Kazasız belasız,güzel günlerde kullanman dileğiyle...:eek:key:

41 kere MaşaAllah Allah nazarlardan korusun 10 numara araç almışın Allah kaza bela vermesin.

41 kere MaşaAllah Allah nazarlardan korusun 10 numara araç almışın Allah kaza bela vermesin.

Eyvallah hocam güzel dileklerin için çok sağol kazadan sonra belki psikolojik illa güvenlik paketi olsun istedim birde şansıma + teknoloji Sunroof denk geldiği için mutlu oldum ilk aracımı alırkende sun roof çok istemiştim 3 ay süre vermişlerdi kısmet bu zamanaymış... Tekrar sağol güzel dileklerin için...

Eyvallah hocam güzel dileklerin için çok sağol kazadan sonra belki psikolojik illa güvenlik paketi olsun istedim birde şansıma + teknoloji Sunroof denk geldiği için mutlu oldum ilk aracımı alırkende sun roof çok istemiştim 3 ay süre vermişlerdi kısmet bu zamanaymış... Tekrar sağol güzel dileklerin için...

donanım olarak gerçekten şanslısın ne demişler Herşeyde Hayır vardır Allah tekrar göstermesin

Geri
Üst Alt