Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon yay

memet_one

Administrator
Arkadaşlar çok kullanan olmamasıyla birlikte birde aksesuar sıkıntısı yaşıyoruz. Mk3 aracında yay kullanan arkadaşlarımız var mı? diye merak içindeyim ve hangi marka yay daha başarılı olacaktır uygulama olarak.

eibach prokit yayı öneririm kullanıyorum hiçbir problem yok

Valla ben de düşünüyorum almayı.Teknik bilgisi fazla olan bi abim var ona danıştım H&R al dedi çünkü mk3 için en uygunu teknik olarak bu dedi.600 küsür fiyatı var 35 mm için.Ben ciddi düşünüyorum bunu alacam inşallah 35mm çok iyi bence.

Valla ben de düşünüyorum almayı.Teknik bilgisi fazla olan bi abim var ona danıştım H&R al dedi çünkü mk3 için en uygunu teknik olarak bu dedi.600 küsür fiyatı var 35 mm için.Ben ciddi düşünüyorum bunu alacam inşallah 35mm çok iyi bence.

Ramazan kardeşim... H&R yayı aldın mı diye merak ettim... sonuç nasıl acaba?

Eiback pro 3,5 kullanan olarak söylüyorum kesinlikle eiback alın memnun kalırsınız H&R daha sert bir yay olduğu için konforunuz daha kötü olacaktır

katılıyorum mehmete... benim 1p1 leonda eibach pro 35mm var gayet menunum

Bu konudaki tecrübelerimi aktarayım. Şuan kullandığım yaylar Eibach 5 cm. Golf 7 yaylarıdır. Önleri güzel düşürdü tabi 18'' janta geçince daha iyi gösterdi. Ama arkalar havadaydı. Bende arkaları 1.5 cm. preslettim yani önlere eşit olmuş oldu. Konforu çok rahat oldu.
Son olarak, 3.5 cm. yaylara inanma. Alanlar pişman oldu düşürmedi çünkü. 5 cm.ler bile 3 cm. filan düşürebildi.
http://www.eliftuning.com/Volkswagen-Golf-7-Eibach-Sportline-Spor-Yay_71528.html#0

Arkadaşlar çok kullanan olmamasıyla birlikte birde aksesuar sıkıntısı yaşıyoruz. Mk3 aracında yay kullanan arkadaşlarımız var mı? diye merak içindeyim ve hangi marka yay daha başarılı olacaktır uygulama olarak.

Eiback pro 3,5 kullanan olarak söylüyorum kesinlikle eiback alın memnun kalırsınız H&R daha sert bir yay olduğu için konforunuz daha kötü olacaktır
mehmet çok ayıp ama, hem konuyu açan sensin hem iki mesajının arasında bir seneyi geçkin bir zaman var, madem kullandın bilgilendirsene arkadaşları :)

Bu konudaki tecrübelerimi aktarayım. Şuan kullandığım yaylar Eibach 5 cm. Golf 7 yaylarıdır. Önleri güzel düşürdü tabi 18'' janta geçince daha iyi gösterdi. Ama arkalar havadaydı. Bende arkaları 1.5 cm. preslettim yani önlere eşit olmuş oldu. Konforu çok rahat oldu.
Son olarak, 3.5 cm. yaylara inanma. Alanlar pişman oldu düşürmedi çünkü. 5 cm.ler bile 3 cm. filan düşürebildi.
http://www.eliftuning.com/Volkswagen-Golf-7-Eibach-Sportline-Spor-Yay_71528.html#0

kullandğım yaylarım vogtland 3.5 luk tur, fotolar taktığımızın 3. günü çekildi, bence yeterince düşürüyor, ilk günlerde çukurlarda iyi ama tümseklerde az zıplar gibiydi, yaklaşık üç hafta gibi bir zaman geçti şu anda orjinalinden daha konforlu diyebilirim
20141209_160002c.jpg20141209_155537cc.jpg

hocam hala
memnunmusun sorun cikardimi yaylar ? konfor olarak nasil oldu ozellikle aracin ici doluyken herhangi bir sorun yarattimi

Geri
Üst Alt