Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon yay

mehmet çok ayıp ama, hem konuyu açan sensin hem iki mesajının arasında bir seneyi geçkin bir zaman var, madem kullandın bilgilendirsene arkadaşları :)

kullandğım yaylarım vogtland 3.5 luk tur, fotolar taktığımızın 3. günü çekildi, bence yeterince düşürüyor, ilk günlerde çukurlarda iyi ama tümseklerde az zıplar gibiydi, yaklaşık üç hafta gibi bir zaman geçti şu anda orjinalinden daha konforlu diyebilirim
Ekli dosyayı görüntüle 7036Ekli dosyayı görüntüle 7035
Murat abıme katılıyorum kesınlıkle doğru tercıh vogtland

hocam hala
memnunmusun sorun cikardimi yaylar ? konfor olarak nasil oldu ozellikle aracin ici doluyken herhangi bir sorun yarattimi
Murat abıme katılıyorum kesınlıkle doğru tercıh vogtland

memnunum yaylardan konfor yönü baya iyi, yaylarla ilgili sorun yaşamadım ama arkalarda 20 lik spacer var, lastikleri Goodyear asm 2 ye geçince yüklü halde bi kaç defa sürtme oldu, asm 2 lerin yanakları p7 lerden biraz daha şişkin duruyor

Geri
Üst Alt