Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon Yakıt Tüketimi

Şuana kadar yeni Leonların benzinliside dizelininde yakıtı mükemmel ya Seat bu işin gerçekten hakkını veriyor.Kazasız belasız binersiniz inşallah :seat

Video gizli olduğu icin izlenmiyor.
Acemilik işte, gizliliği kaldırdım.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

video gizli gözüküyor. araç süper maşallah galiba geçen hafta sizi burgaz da gördüm yanınızdan geçtim 6L beyaz ibiza
Çok teşekkürler. Hatırlıyorum sanırım, stadın yanındaki sokağa girmiştiniz sanırım. Sizin aracın da maşallahı var. Videonun gizliliğini kaldırdım bu arada.

Gercekten çok iyi. Youtube'da bir video daha vardı. Fr 6 inci vites 3000 devirde 140 veriyordu. Bence çok iyi. Acaba o devirde ne kadar yakar ? Bu arada dün arkadasın yeni aldığı ix35 i inceledim. 6 inci vites 3000 devir 110 veriyormuş. Bu osuruk ya dedim :)

düz yolda 140 hızda 5.5 lt civarı anlık değer veriyor yanlış hatırlamıyorsam.

Acemilik işte, gizliliği kaldırdım.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Çok teşekkürler. Hatırlıyorum sanırım, stadın yanındaki sokağa girmiştiniz sanırım. Sizin aracın da maşallahı var. Videonun gizliliğini kaldırdım bu arada.

Aynen doğrudur :)

Leon Fr'yi istanbuldan aldım biraz İstanbul içi dolaşım sonra hoooop ankara (450 km) ve devamı ankara içinde fazla durkalk olmayan trafikte kullanım.

Sonuç: 1000 km olduğunda yakıt tüketimi işte böyle oldu.

İstanbul-Ankara:450 km, eko mod kullanım, 120km/h geçilmedi:( vites geçişleri uyarılara göre yapıldı.
Ş.İçi Kullanım: 550 km, eko mod, sakin kullanım, vites geçişleri uyarılara göre yapıldı, fazla dur-kalk olmayan trafik.

Geri
Üst Alt