Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon USB max. hafıza desteği?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar, bu problemle ilgili olarak bir araştırma yapmadan ben de bir bellek işine girmiş ama şanslı çıkmış bulunmaktayım. 32 GB Kingston DT Micro. Bellek hem çok ufak boyutlarda hem de sorunsuz çalışıyor bizim Leonlarda (1P+). Kapasitenin hepsini doldurmuş değilim ama en az 30 tane klasör var ve her bir klasör en az 30 parça içeriyor. Ne parça geçişinde sorun yaşadım, ne de çalmada. Tercihim FAT32 ile formatlamaktan yana bu arada. Belleğin çok ufak boyutta olması ise hem şık bir görünüm sağlıyor (belli bile olmuyor neredeyse) hem de oradaki alanı kapatmıyor.

Bu arada ne Kingston ürünleri satıyorum ne de o firmaya çalışıyorum :). Hatta firma profili olarak çok tutmam bahsi geçen markayı, ama bu ürünlerini başarılı buldum. Reklam amaçlı yayınlanmış bir yorum değil, onu belirteyim :).

ben 8gb kullanıyorum gayet iyi sıkıntısız içinde250 parça var

Merhabalar,
2013 leon aracımda 2, 4, 8, 12, 32, 64, 128, 512 gb lık diskler denedım ama sadece 2 gblık disk calıstı bilginize..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt