Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yeni Leon silecek değişti.

Konu, 'Leon 5F (2013+)' kısmında efe-s.omr tarafından paylaşıldı.

1. efe-s.omr

efe-s.omr SCW Üyesi

36
    27
    18
    Bugün aracı servise getirdim sakaryada ve sol ön ve arka sileceğim değişti arkadaşlar hem ses tamamen kesildi hem de artık camı çok güzel temizliyo. Sıkıntısı olanlar üşenmesin üstüne gidince takıyolar yenilerini. Ayrıca sadece yeni çıkan aerodinamik arka tampon boya işçilik dahil 3000₺ fiyat çektiler. Egsozlar hariç. Fr direksiyon 1500 ₺ ve vites topuzu 400 ₺ :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  2. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.533
    1.698
    113
    Hayırlı olsun.
    Doğuş genelde değiştirmez ama size iyi denk gelmiş

3. rtokar

rtokar SCW Üyesi

16
    15
    3
    Sileceklerden memnun sayılırım ama silerken ses yapıyo azıcık.Söylesem değişimi yaparlar mı acaba bi de arka silecek su akıtıyor az biraz.

4. tanergungor

tanergungor SCW Üyesi

69
    23
    8
    Ben sileceği serviste değiştirmiştim, değiştirdikten sonra yeni takılan silecek doğru düzgün silmemeye başladı. Onu da değiştirirler mi ?

5. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.734
    5.577
    113
    Benim silecekler siliyor fakat bakıma gidince onları da değiştireceğim arada ses yapıyor

6. efe-s.omr

efe-s.omr SCW Üyesi

36
    27
    18
    Aynısı bana da oldu resmen orjinal olmayan sileceği bize kakalamışlar:) silecek 2 ayda öldü yine değiştirecem.

7. faw13

faw13 SCW Üyesi

621
    370
    63
    benim arka silecek ses yapmıyor, mahalleyi ayağa kaldırıyor cam tamamen ıslak değilse :D önlerde bir sorun yok çok şükür de, arka silecek fena

8. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Yeni Leon un aero tampon resmi bulamadım ben... şık bişey mi merak ettim.. .

9. planci54

planci54 SCW Üyesi

32
    6
    8
    ilginç geçen servisteydim, bir arkadaş vardı orda ona 80 tl ye sattıklarını gördüm..

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

sakarya daki serviste

10. Cordoba 34

Cordoba 34 SCW Üyesi

286
    125
    43
    Ha şu altın kaplama olanlardan diyorsuuun..:)

Her sene 8-10 tl ye silecekleri değiştiriyorum, yılda 2 kere değişsek bile 80 i bulmaz, servisler öpüyor..

Sayfayı Paylaş