Yeni Leon silecek değişti. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Yeni Leon silecek değişti.

efe-s.omr

Kayıtlı Üye
Bugün aracı servise getirdim sakaryada ve sol ön ve arka sileceğim değişti arkadaşlar hem ses tamamen kesildi hem de artık camı çok güzel temizliyo. Sıkıntısı olanlar üşenmesin üstüne gidince takıyolar yenilerini. Ayrıca sadece yeni çıkan aerodinamik arka tampon boya işçilik dahil 3000₺ fiyat çektiler. Egsozlar hariç. Fr direksiyon 1500 ₺ ve vites topuzu 400 ₺ :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

#ismail

Kayıtlı Üye
Hayırlı olsun.
Doğuş genelde değiştirmez ama size iyi denk gelmiş

rtokar

Kayıtlı Üye
Sileceklerden memnun sayılırım ama silerken ses yapıyo azıcık.Söylesem değişimi yaparlar mı acaba bi de arka silecek su akıtıyor az biraz.

tanergungor

Kayıtlı Üye
Ben sileceği serviste değiştirmiştim, değiştirdikten sonra yeni takılan silecek doğru düzgün silmemeye başladı. Onu da değiştirirler mi ?

memet_one

VİP Üye
Administrator
Benim silecekler siliyor fakat bakıma gidince onları da değiştireceğim arada ses yapıyor

efe-s.omr

Kayıtlı Üye
Ben sileceği serviste değiştirmiştim, değiştirdikten sonra yeni takılan silecek doğru düzgün silmemeye başladı. Onu da değiştirirler mi ?
Aynısı bana da oldu resmen orjinal olmayan sileceği bize kakalamışlar:) silecek 2 ayda öldü yine değiştirecem.

faw13

Kayıtlı Üye
benim arka silecek ses yapmıyor, mahalleyi ayağa kaldırıyor cam tamamen ıslak değilse :D önlerde bir sorun yok çok şükür de, arka silecek fena

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Bugün aracı servise getirdim sakaryada ve sol ön ve arka sileceğim değişti arkadaşlar hem ses tamamen kesildi hem de artık camı çok güzel temizliyo. Sıkıntısı olanlar üşenmesin üstüne gidince takıyolar yenilerini. Ayrıca sadece yeni çıkan aerodinamik arka tampon boya işçilik dahil 3000₺ fiyat çektiler. Egsozlar hariç. Fr direksiyon 1500 ₺ ve vites topuzu 400 ₺ :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Yeni Leon un aero tampon resmi bulamadım ben... şık bişey mi merak ettim.. .

Cordoba 34

Kayıtlı Üye
Ha şu altın kaplama olanlardan diyorsuuun..:)

Her sene 8-10 tl ye silecekleri değiştiriyorum, yılda 2 kere değişsek bile 80 i bulmaz, servisler öpüyor..