Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni leon pedal seti

jerax01

Kayıtlı Üye
arkadaşlar pedal setiniz var mı ? benm aracımda plastik aksam var, kaliteli metal aksam bulan var mı ? aratıran tecrübesi olan var mı ?

görüntü , fiyat , link vs bilgi var mı ?

Bu cupra pedal setleri var yurt dışında satılıyor. 46.15 € oemvag.es adresinde ebay da da bulabilirsin.

Şahsen Fıratın sattığı daha uygun ve güzel görünüyor.

ama bunlar 3 lü ayak dayama yok..

İbiza ve pololara uyan paylaştığım pedal setinin ayak dayaması yok. MK2 Leon ayak dayaması alıp altındaki bacakları yontarak monte edenler var ayak dayamayıda. Kısaca o ürüne ait bir ayak dayama yok diye biliyorum.

Mk3 icin aldik ve taktik bunlari. Gaz ve debriyaj pedallarinda pek sorun olmuyor ama fren pedali olmuyor desem yalan olmaz. Fren pedalinin ortasindaki oval plastik halka, Mk3 lerde daha ufak oldugu icin, girmiyor, sorun yaratiyor. Ama ugrasirim derseniz, olsun sorun degil derseniz alin tabi.

İbiza ve pololara uyan paylaştığım pedal setinin ayak dayaması yok. MK2 Leon ayak dayaması alıp altındaki bacakları yontarak monte edenler var ayak dayamayıda. Kısaca o ürüne ait bir ayak dayama yok diye biliyorum.

Ayni sekilde Mk2nin ayak dayamasini uyarladik. Altindaki gecme yerlerini traslayip, mastik ile yapistirdik. Fakat Mk2 nin dayamasi Mk3e göre biraz daha ince, dar. Mk3 te dayamanin, plastigin altina giren kisminda, alt tarafta bosluk kaldi. Oraya artik nasil cozum bulursunuz bilemem :)
Bu ayak dayama zaten rocconun ayak dayamasi. Herkes ondan alip, traslayip yapiyor.

Yaptik, sorun cikan yerleri soyluyorum :) Gerisi size kalmis.

img0623sg.jpg

Sayın abilerim 1.6tdi dsg 2013 model için olandan bahsediyorum. Bu şekilde olan pedallardan spor pedallardan takılabilinir mi ? Yardımcı olursanız sevinirim.:)

Ekli dosyalar

• img0623sg.jpg
    img0623sg.jpg
    48.3 KB · Görüntüleme: 27
Galiba bilen biri yok :(

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt