Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni leon ne kadar olsa şu anda alırdınız???

:) ben bile alirim. Cok begendim :) geldigi gibi canli gormeye gitcem

fiyat olarak 50 bini geçmez diye düşünüyorum. Eldeki fotolara yorum yaparsak gayet güzel duruyor ama fotolarla olmaz bu iş bi yolda Süzülüşünü görmek lazım.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

fiyat olarak 50 bini geçmez diye düşünüyorum. Eldeki fotolara yorum yaparsak gayet güzel duruyor ama fotolarla olmaz bu iş bi yolda Süzülüşünü görmek lazım.

1.2 leri 43 ü geçmez....taş patlasın 45 ama dolusundan....1.6 dizelleri de fulunden dsg siz 53-55 olur...bu paraları da veririm....

1.2 leri 43 ü geçmez....taş patlasın 45 ama dolusundan....1.6 dizelleri de fulunden dsg siz 53-55 olur...bu paraları da veririm....

1.6 Dizel Dsg olanlar 60.000 civarı olur, alır mym bilmyrm ama arka kapı kollarını hiç beğenmedm.

1.6 Dizel Dsg olanlar 60.000 civarı olur, alır mym bilmyrm ama arka kapı kollarını hiç beğenmedm.

Geri
Üst Alt