Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni leon ne kadar olsa şu anda alırdınız???

50000 üstü olacağını zannetmiyorum vede mk2 gibi tutulacağınıda zannetmiyorum..biraz hayal kırıklığı yarattı bende:confused:

bende bazı arkadaşlara katılıyorum... araç şu anda çıksa 45-46 bin olarak piyasaya sürülürdü. çünkü golf full 48 bin
dizeli 52-53 bin dizel dsg 60 bin lira civarında olurdu.
piyasada ileriki zamanlarda bu fiyatlarla 3.nesil leonu çok görürürüz. ama 50 binden başlarsa hayatta almam. 55 bine passat var :)))

50 yi geçerse bende A3 e geçerim:eek:key:

dizeli boş 55-56 olması lazım rakipleri ile yarışıp pay alabilmesi için...
bugün reno 58
focus 60 gbi
kia 55 gibi
alfa 60-61
vs

En fazla 47 olur kesinlikle golf'ten yukarıda bir fiyat olmaz.Kimse 50 bin vermez o araca kaldıki bi-xenon un standart olcağını düşünmüorum bir klasik olarak.Resimlerde gördüğümüz araçlar en fulleri buraya gelicek olandan kim bilir neler çalarlar...

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

En fazla 47 olur kesinlikle golf'ten yukarıda bir fiyat olmaz.Kimse 50 bin vermez o araca kaldıki bi-xenon un standart olcağını düşünmüorum bir klasik olarak.Resimlerde gördüğümüz araçlar en fulleri buraya gelicek olandan kim bilir neler çalarlar...

Geri
Üst Alt