• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

yeni leon nasıl sizce

GÖKHAN ŞİMŞEK

Kayıtlı Üye
İsim
GÖKHAN ŞİMŞEK
Nereden
Artvin
Araç
Diğer
Plaka
08 DD 535
Abi Artvin Şubemiz kapanmasın zaten sıkılana kadar sen şimdi takıl SUV MUV:D
selçuk ben 2001 den seat manyağıyım bu sevda bitmez...scw de seat olduğu için değil arkadaşlarım abilerim kardeşlerim olduğu için her akşam mekanımdır...leon hakkında çok bilgi vede tecrübem var kralı var herkesle yeri geldimi paylaşmam boynumun borcu....

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
İsim
Selçuk Çöllü AKDENİZ
Nereden
İstanbul
Plaka
10 AS 757
selçuk ben 2001 den seat manyağıyım bu sevda bitmez...scw de seat olduğu için değil arkadaşlarım abilerim kardeşlerim olduğu için her akşam mekanımdır...leon hakkında çok bilgi vede tecrübem var kralı var herkesle yeri geldimi paylaşmam boynumun borcu....
Abi Sen gibi Büyüklerimiz oldugu müddetçe SEAT Ateşi Bizdede Sönmez:eek:key:

yukcell88

Kayıtlı Üye
İsim
Emre
Nereden
Yurtdışı
Araç
Diğer
anladım askerim sen anlatında ben anlamazmıyım :) pazar günü gösterdi tv de leon dan gönüllü olmuş dogrusuu bi agırlıgı bi durusu var yanii
:eek:

:D Onu kastetmemiştim :) 04'te Toledo kasa değiştirince aynısını söylemiştik hepimiz, eski kasayı olduğu gibi getirin biz razıyız diye ama onlar iplerinin doğrusuna doğru gidiyorlar... Doğuş Exeo getirmemeye başladı zaten. Mail attım, verilen cevap "Toledo neyinize yetmiyor" anlamındaydı...

ss boy

Kayıtlı Üye
İsim
serdar
Nereden
İstanbul
Plaka
34 EJ 9251
bencede olmamış abi fuarda bende baktım ıhh ıhhh...sadece farlar dikkati çekiyor o da audi ye benzemiş...bizim leon ların yerini tutucak gibi görünmüyor kesinlikle...

tugra kazım

Kayıtlı Üye
İsim
tugra kazım
Nereden
Kayseri
Plaka
38 HU 941
:D Onu kastetmemiştim :) 04'te Toledo kasa değiştirince aynısını söylemiştik hepimiz, eski kasayı olduğu gibi getirin biz razıyız diye ama onlar iplerinin doğrusuna doğru gidiyorlar... Doğuş Exeo getirmemeye başladı zaten. Mail attım, verilen cevap "Toledo neyinize yetmiyor" anlamındaydı...
:D:Dpuhaha

Ozie23

Kayıtlı Üye
İsim
Ozan
Nereden
Ankara
Araç
Leon 1.9 TDI Signo
Plaka
34 TM 6226
açılalı 1 yıl olmuş hemen hemen konu ama aracı görünce yazmamak elde değil ki.. Çok güzel görüntüye sahip ama şu an bakmakla yetiniyoruz :)

koray Tc

Forumdan Uzaklaştırıldı
İsim
koray
Nereden
Kocaeli
Araç
Leon 1.8 Signo
Plaka
41 VF 222
Gayet başarılı

SeaT CandıR....