Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

YENİ LEON MU, SCİROCCO MU, RCZ Mİ ? ACİL YARDIM

Scirocco derim ben de eğer Leon a bindiysen... Fransızlardan kaçabildiğin kadar kaç...
abi öyle diyosun da peugeot da iyi arabalar yapmaya başladı gibi, RCZ ile ilgili bi şikayet duydun mu mesela, yani aslında kaliteden ziyade benim önceliğim arabanın şekli ve yakıtı.. RCZ düz motor olduğu için lpg rahat bi şekilde bağlanabiliyorken bu iş scirocco da sıkıntı

var. kmde 40 50 krş :)
Rocco alırsın seat alırsın keyfine göre herşeyi yaptırırsın. RCZ alırsın stock halde bir ömür binersin sıkılırsın değiştirmek istersin piyasasını istediğin şekilde bulamazsın v.s v.s.
RCZ almaktansa megane RS alırım daha iyi :)
RCZ ye bişey yapılmasına gerek yok araba zaten şekil ;)

vizyon açayım o zaman, RCZ listede varsa 2008 falan TT bakın derim :) biraz daha pahalı ama audi audidir :)

Benimde tercihim scirocco olurdu fakat ortalıkta artık çok fazla var leonun en full'u o kadar yayılmadı henüz leonda düşünülebilir

Eger 3 kapi problemi yoksa rcz. Scirocco piyasada var ama rcz pek yok. Eger elektronik aksamda kronik problemi yoksa rcz alin. Bakan bir daha bakiyor ama Scirocco oyle degil. Kkasik vw duruşu. ..

Bende 2014 tdi dsg var rcz ye girme bnce rocco yada leon yanı bn arabama ihanet edemicem o yzden leon der kararı sana bırakırm :)

Geri
Üst Alt