Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon led far buldum ledsiz aracıma takılır mı?

efe-s.omr

Kayıtlı Üye
Abiler sahibinden.com da beyinli led far ilanı buldum. 700 ₺ fiyat veriyo sadece ön farlar. Çıkma parça. Beyinli diyo ama serviste uyumsuz olduğu için takamayız diyorlar bildiğiniz gibi. Sizce? Ledsiz araca bu bulduğumuz beyinli led farı uydurabilir miyiz? Güvenebilsem hemen alacam ama bilemediğim için kararsızım. Anlayan abiler aydınlatsa sevinirim:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

bu işi en iyi servis bilir elektronik olarak uyumlu değil diyorsa takılmaz lakin belki sadce far olarak kullanabilirsin dönüşe duyarlı olmaya bilir

seat elektrik donanımıyla çok uğraşma bence birçok arızayı tetiklersin

seat elektrik donanımıyla çok uğraşma bence birçok arızayı tetiklersin

Kesinlikle katılıyorum.Bende bir park sensörü taktırdım sonradan arabanın psikolojisi değişti resmen.Uzun uğraşlar sonucu elektroniği düzelttik o gün bugündür en ufak bir elektronik olay yapmıyorum araçta.

bu işi en iyi servis bilir elektronik olarak uyumlu değil diyorsa takılmaz lakin belki sadce far olarak kullanabilirsin dönüşe duyarlı olmaya bilir

abi aracı aldıktan sonra dedim ki far ve stopları değiştirmek istiyorum dedim bana olmaz uyumlu değil dediler. kasa değişmek üzereyken aracın stoplarını L stop yapalım 900 tl dediler. ne değişti de birden stoplar benim araca uydu onu anlamadım...:confused:

birşey değişmedi kireç senin araba makyajlı kasa sana l stop zaten sorunsuz olur sök tak işlerine gelmemiş yada fiyatı artıp öyle sattılar

Geri
Üst Alt