Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon İçin ALTUR'dan aldığım fiyatlar

Bende öyle düşünüyordum ama bugün FR olana binince görüşlerim değişti.İç kalitesi eskiye göre iyileşmiş.Konsoldaki ekran biraz ufak kalsada sonuçta oraya 7-8 inc e kadar bir ekran takabilirsin ondan sonra çok daha güzel olabilir.Ayrıca aracın içine oturduğumda yan aynaların çok sportif oluşu ayrı bir cezbetti.Motor için teknik veriler ortada performans&ekonomi bir arada daha ne olsun?? Ledli farlar için konuşmuyorum bile...Bence bu araç çok satar.Kaldıki Altur gibi bir yerde showroomdaki 4 araçtan 4 üde satıyorsa,yeni gelen araçlardan şimdiden 9-10 araç opsiyonlanmışssa oturup düşünmek gerekiyor.Ve de bu fiyatlara zam geleceği apaçık ortada...
abi yeni araba aldık leon fr geçtiğimiz hafta cuma aldık araba biten kasanın son elde kalanlarındandı 2 adet style aracımız oldu birde fr oldu fr ye bindiğim zaman stylede bu kadar özellik yoktu yani bi önceki fr daha güzeldi bu kasasının stylesi kötü ama fr si idare eder yine style kadar kötü değil jantı fln en azından iyi ama o stoplar o bagaj fln bitmiş abi yeni kasa. bitmiş olan kasa daha güzel diyorum ben hoş görünüm ve tasarımı var özellikleri çok güzel daha ne diyeyim yani 2 style araca bındıkten sonra bana fr bambaşka geldi.

abi yeni araba aldık leon fr geçtiğimiz hafta cuma aldık araba biten kasanın son elde kalanlarındandı 2 adet style aracımız oldu birde fr oldu fr ye bindiğim zaman stylede bu kadar özellik yoktu yani bi önceki fr daha güzeldi bu kasasının stylesi kötü ama fr si idare eder yine style kadar kötü değil jantı fln en azından iyi ama o stoplar o bagaj fln bitmiş abi yeni kasa. bitmiş olan kasa daha güzel diyorum ben hoş görünüm ve tasarımı var özellikleri çok güzel daha ne diyeyim yani 2 style araca bındıkten sonra bana fr bambaşka geldi.

kardeşim bu kasa zaten efsane oldu ona lafım yok ama yeni audi a3 ve golf 7 nin arka stoplarına bakınca bence içlerinde gene en iyisi leon diye düşünüyorum.kaldıki 52bin tl'ye 1.4tsi 140hp az yakan sunrooflu fullledli FR leona binebiliyorsun.52bin tl ye emsallerine bak hangi araca binebilirsin :)

Merhaba arkadaşlar ,

Bugün Yenibosna Altur Otomotiv'de aracımı 45.000bakımını yaptırmaya gittiğimde yeni leonu inceledim ve de 2 farklı model için fiyat aldım ;

1.2tsi style full led far + Arka cam karartma + Arka park sensörü = 47.000+Trafik Sigortası

1.4tsi style full led paket + Sunroof = 52.000tl olarak bir fiyat aldım.

Sizce fiyatlar nasıl? Daha uygun bir fiyata bulabilirmiyiz? Yardımlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum :confused:

Teşekkürler herkese iyi forumlar
Düz vites bir arabaya bu paralar verimez.

Geri
Üst Alt