Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon İçin ALTUR'dan aldığım fiyatlar

bluetouch

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ,

Bugün Yenibosna Altur Otomotiv'de aracımı 45.000bakımını yaptırmaya gittiğimde yeni leonu inceledim ve de 2 farklı model için fiyat aldım ;

1.2tsi style full led far + Arka cam karartma + Arka park sensörü = 47.000+Trafik Sigortası

1.4tsi style full led paket + Sunroof = 52.000tl olarak bir fiyat aldım.

Sizce fiyatlar nasıl? Daha uygun bir fiyata bulabilirmiyiz? Yardımlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum :confused:

Teşekkürler herkese iyi forumlar

bnede fiyat aldım mayısta gelecek mış dizel için 58500 dedi dizel 1.6 105hb

Merhaba arkadaşlar ,

Bugün Yenibosna Altur Otomotiv'de aracımı 45.000bakımını yaptırmaya gittiğimde yeni leonu inceledim ve de 2 farklı model için fiyat aldım ;

1.2tsi style full led far + Arka cam karartma + Arka park sensörü = 47.000+Trafik Sigortası

1.4tsi style full led paket + Sunroof = 52.000tl olarak bir fiyat aldım.

Sizce fiyatlar nasıl? Daha uygun bir fiyata bulabilirmiyiz? Yardımlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum :confused:

Teşekkürler herkese iyi forumlar

Kardeşim Antalyadan 1.4 FR full ledpaket+ Arka cam karartma+ 17" jant opsiyonlu 49 bin liraya mal etmiş Digi Başgan @digiersoy alıntıyı görünce yorum yapacaktır..

Bu arada hayırdır yeni leon düşüncesimi vakıf yoksa görüşemedikte bir türlü demekki ev ararken arasam sokakta kalacakmışım :D

Selcuk abı fıyatı bana normal hatta ucuz bıle geldı bence yanlıssam duzelt .Vw kalıtesınde onunla aynı ozellıklerı tasıyan bır arac.49.000 TLYE FR paketlı.2013 yılındayız.Kıa lar hyundaıler bıle bu paralara satılıyorken hatta dun yenı aurıse bıle baktım onun bıle normal paketlılerı bu paralara satılıyorken leon ıcın bu fıyat normal degılmı?

Hasancım deme ole ya okadar yerden yere vurulcak kadar kotu bır araba degıl tabı bır mk2 de degıl.Fıyat olarak duzeyındekı arabalardan bence ucuz bıle

katılıyorum , 1.4 tsi 140hp fr 49-50bin bence kaçırılmıycak bir fırsat alıcak olsam bu paketi yada 1.4tsi 140hp style paketi alırım :seat

afedersiniz ama öyle b***tan bir arabaya o para verilmez...

Bende öyle düşünüyordum ama bugün FR olana binince görüşlerim değişti.İç kalitesi eskiye göre iyileşmiş.Konsoldaki ekran biraz ufak kalsada sonuçta oraya 7-8 inc e kadar bir ekran takabilirsin ondan sonra çok daha güzel olabilir.Ayrıca aracın içine oturduğumda yan aynaların çok sportif oluşu ayrı bir cezbetti.Motor için teknik veriler ortada performans&ekonomi bir arada daha ne olsun?? Ledli farlar için konuşmuyorum bile...Bence bu araç çok satar.Kaldıki Altur gibi bir yerde showroomdaki 4 araçtan 4 üde satıyorsa,yeni gelen araçlardan şimdiden 9-10 araç opsiyonlanmışssa oturup düşünmek gerekiyor.Ve de bu fiyatlara zam geleceği apaçık ortada...

Selcuk abı fıyatı bana normal hatta ucuz bıle geldı bence yanlıssam duzelt .Vw kalıtesınde onunla aynı ozellıklerı tasıyan bır arac.49.000 TLYE FR paketlı.2013 yılındayız.Kıa lar hyundaıler bıle bu paralara satılıyorken hatta dun yenı aurıse bıle baktım onun bıle normal paketlılerı bu paralara satılıyorken leon ıcın bu fıyat normal degılmı?

Fiyat bencede iyi ama burda kişisel bir indirim söz konusu sanırım FR'ın Boş fiyatı okadar çünkü zira Style donanıma bikaç bişey ekleyince 55 oluyor hemen fıyat fakat bu fiyattan FR verirlerse bence çok iyi (donanımlısını)

Bende öyle düşünüyordum ama bugün FR olana binince görüşlerim değişti.İç kalitesi eskiye göre iyileşmiş.Konsoldaki ekran biraz ufak kalsada sonuçta oraya 7-8 inc e kadar bir ekran takabilirsin ondan sonra çok daha güzel olabilir.Ayrıca aracın içine oturduğumda yan aynaların çok sportif oluşu ayrı bir cezbetti.Motor için teknik veriler ortada performans&ekonomi bir arada daha ne olsun?? Ledli farlar için konuşmuyorum bile...Bence bu araç çok satar.Kaldıki Altur gibi bir yerde showroomdaki 4 araçtan 4 üde satıyorsa,yeni gelen araçlardan şimdiden 9-10 araç opsiyonlanmışssa oturup düşünmek gerekiyor.Ve de bu fiyatlara zam geleceği apaçık ortada...

Satılsın tabiki bizimde işimize gelir yeni kasası da tutarsa Efsane kasa kafa tutar ona ;)

Geri
Üst Alt