Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon Haziran Ayında Paris Otomobil Fuarında Tanıtılacak!

inşallah güncel kasa kadar iyi olur ama hiç sanmıyorum,

ve bu arabayı değiştirirken sanırım sedan tercih etmeme neden olacak...

Ozan heyecanla yeni jetta ve passatı bekliyorum, beğenirsem yol belli. Beğenmezsem de yol belli zaten :)

Ozan heyecanla yeni jetta ve passatı bekliyorum, beğenirsem yol belli. Beğenmezsem de yol belli zaten :)

evet abi haklısın, bence passat yine çok güzel bir kasa çıkaracaktır hiç şüphem yok. Jetta da güncel kasadan daha yakışıklı ve özgün bir kasa çıkartırsa çok güzel bir alternatif olur. özellikle 1.6 dizel motor seçeneğini de koyarlarsa. Ama dediğim gibi jetta daha özgün bir kasa olmalı

benim de durumlar karışık abi, en yakın zamanda görüştüğümüzde daha detaylı konuşuruz da, çok yakın bir süre içinde olmasa da bir süre sonra ew-iş arası mesafe çok artabilir, bu yüzden de 1.3 corsaya bile kalabilirim :D

Hayırlısı olsun Ozan, bende aynı durumdayım. Beklediğim o kadar çok cevap var ki? olumlu dönmesini en çok istediğim yer Mersin işi. Eğer gerçekleşecek olursa nerdeyse tüm hayat akışımız değişecek İstanbul sadece senede en fazla 1 aylık kalacağım yer olacak.

yenı çıkan araclar hep ozellıksız oluyor mesela jaettanın ılk cıktıgı zaman comfortlıne pakıtı ıle sımdıkı comfortlıne arasında dunya kadar fark var....

faruk abi ve ozan passatın guncel kasasını saglam ındırdıler,tavsiye ederim...

---------- Post added at 13:57 ---------- Previous post was at 13:56 ----------

ve full:)

Şemun güncel kasa değil, yeni gelecek makyaj yada yeni kasadan bahsettik. Güncel kasada ne jetta ne passat, parasının karşılığını en iyi veren ama hala hakettiği değer konusunda soruları olan model SüperB. Şimdi soyunacak olsam başka araca bakmazdım sedan için.

evet abi haklısın, bence passat yine çok güzel bir kasa çıkaracaktır hiç şüphem yok. Jetta da güncel kasadan daha yakışıklı ve özgün bir kasa çıkartırsa çok güzel bir alternatif olur. özellikle 1.6 dizel motor seçeneğini de koyarlarsa. Ama dediğim gibi jetta daha özgün bir kasa olmalı

benim de durumlar karışık abi, en yakın zamanda görüştüğümüzde daha detaylı konuşuruz da, çok yakın bir süre içinde olmasa da bir süre sonra ew-iş arası mesafe çok artabilir, bu yüzden de 1.3 corsaya bile kalabilirim :D

usta bu ayın auto motor sport dergisinde yeni jettanın fotoları var. Muhteşem olmuş diyebilirim. arkada A4 led stop onde yeni transporter farlar çok agresif. Passat ta buna benzeyecektir.

arabamdan vazgeçebileceğimi sanmıyorum ama zaten, benim yazmak istediğim olur da zorunlu kalıp da araba değiştirmek zorunda kalırsam.

yaz ortasında kesinleşir heralde durumlarım, ozamana kadar da Allah büyük, inşallah fedakarlık yapacak durumlara girmeyiz :)

eğer resmi paylaşılan sarı gibiyse çok kötü olur

Geri
Üst Alt