Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon gören masum köylü

Haklısın abi, forumda benim paylaşımlarım bile var @skymz bilir, az tartışmadık yeni leon'u, ben sadece alıp da kullananları rencide etmeyelim demek istiyorum. İyi forumlar herkese, bu konu bende nokta.
evet o konuda haklısın beğenip alan arkadaşlara haksızlık edipte kasalar arası savaşı çıkarmaya gerek yok. zevk ve renktir insanları birbirinden ayıran, seat bu yüzden her rengiyle her zevke herkese hitap edebilen olduğu zaman olur zaten bu. yaşasın leon kardeşliği:):eek:

bu arabanın arkasına dolanmamak lazım :) önler iyi ama arkalar:p

Valla kardeşim siz duygusal bakıyorsunuz olaya bence...

Bende Leon yok, ben objektif olarak şunu diyeyim, baktığım zaman yuvarlak hatlara sahip spor bir araç ile daha keskin hatlı ılımlı bir araç görüyorum.
Herkezın yenı leona bakıs acısı gercekten farklı bakalım zamnla hersey bellı olur ama cıkalı baya uzun zman oldu uc ayı gectı daha cogalamadı

adil bir karşılaştırma olmamış . mk3 e body kit,spoiler,marsbiyel vs . vs gelene kadar beklemek lazım . Biraz oynansın şu arabalarla gözler elbet alışır . Mk2 adı üstünde " efsane " kasa . Mk3 de aynı başarıyı yakalamayı bırakın yıllardır bir çok firma mk2 kadar güzel bir tasarım yapamadı . MK3 güzel bir araba . daha da güzel olacaktır . Biraz sabır :)

Sadece concept oyle markaların oyle bır aracları varkı ama ıste adı ustunde concept
dacıanın concept aracı

Şu bilgisayar ortamında yakaladıkları render'ları bir yapsalar olay bitecek zaten. Bakın biz nasıl çiziyoruz diyorlar sonra yaptıkları modellere bak...Fabrika böyle konsept render hazırlayıp, arkasından DACIA DUSTER üretiyor ya komedinin ta kendisi :) Fabrikada çalışanlar nasıl bir psikolojide acaba ; "ekranlarında yukarıdaki araç dururken dışarı baktığında DUSTER görmek" :)

duster.jpg

Ekli dosyalar

• duster.jpg
    duster.jpg
    57.8 KB · Görüntüleme: 10
Geri
Üst Alt